Sari la conținut

[ZM] Campanie Admini Gratis | Free Admin Campaign


XenonOne

Postări Recomandate

[1]. Numele vostru: Vladut

[2]. Numele de pe server: Vlaady

[3]. Varsta:12

[4]. Level:8

[5]. De ce doresti admin?: Deorece imi place server-ul, si as vrea sa imi fac datoria ca si admin, sa schimb mapa sa ofer kick/gag/ban.

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai jos aveti modelul pe care trebuie sa-l folositi:

 

[1]. Numele vostru: Adrian "Beleaua" Corduneanu

[2]. Numele de pe server: c0y-

[3]. Varsta: 43  

[4]. Level: 10

[5]. De ce doresti admin?: Inca de cand am intrat in viata Interlopa, mi am dorit sa administrez belele din jurul meu. Am fost intr-o seara in pacurari sa tai niste cumetri de ai nostri, aia mai inchisi, dupa am plecat la Fratelli sa le dau in bot ca mi cer taxa de intrare (niste panarame, porcii dracului). Am noroc ca il am de partea mea, pe nasu' Nutu Camataru si a rezolvat din 2 apeluri la celular, sa traiasca NASU! Am intrat in crasma aia, tot se cacau pe ei ca e scumpa da sa moara familia mea daca am vazut preturi mai joase ca la ei... niste mascarici. Am plecat de la saracia aia ca faceam numele de ras, m am dus la class sa bag o shaorma, a scos un fraer maceta la mine da nu stie ca eu s beleaua din Iasi, asa ca i am dat perversa, l am luat pierdut pe lateral si m am dus sa mi continui seara cu cumetrii mei, vietile mele. Am gasit din greseala serverul asta de CS 1.6, l am sunat pe nasu si a zis sa scriu aici sa ma bagati sef pe serveru asta ca daca nu are el grija de voi! 

  • Mor de râs 6
  • Dislike 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru: Bogdan

[2]. Numele de pe server: Only4Fun

[3]. Varsta: 22

[4]. LeveL: 19

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/Only4Fun/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?: Pentru a ajuta jucătorii și a dezvolta serverul

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 24.10.2023 la 14:43, Only4Fun a spus:

[1]. Numele vostru: daniel

[2]. Numele de pe server:gigolo de babe

[3]. Varsta: 16

[4]. LeveL: 17

[5]. Ore jucate: 97

[6]. De ce doresti admin?:penru a dezvolta sv cu mici idei a face pace  a se juca frumos fara injuraturi si bullying si pentru a ajuta incepatori care nu stiu ce sa faca pentru a imi  face datoria cat pot de mult dand jocul la oparte stau activ si in orele tarzii cand nu este nici un admin si atunci playeri fac ce nu le este permis

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru:Andrei

[2]. Numele de pe server: SeaWeed

[3]. Varsta: 21

[4]. Level: 16

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/SeaWeed/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:Ajutand jucatorii si dezvoltand serverul si in perioadele in care moderatorii nu sunt online vad o multime de jucatori care incalca regulile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, Andrei0 a spus:

[1]. Numele vostru:Andrei

[2]. Numele de pe server: SeaWeed

[3]. Varsta: 21

[4]. Level: 16

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/SeaWeed/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:Ajutand jucatorii si dezvoltand serverul si in perioadele in care moderatorii nu sunt online vad o multime de jucatori care incalca regulile

Acceptat !

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

[1]. Numele vostru:Dragos

[2]. Numele de pe server:bursuc

[3]. Varsta:16

[4]. Level:19

[5]. De ce doresti admin?:dorec admin pentru a avea un joc cat mai curat 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

[1]. Numele vostru:Mihai

[2]. Numele de pe server:Dragonașu 

[3]. Varsta:22

[4]. Level:28

[5]. Ore jucate[Apasa aici]:https://www.gametracker.com/player/Dragona%C8%99u/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:Să ajut iar sv-ul cum am făcut-o și înainte 

  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate