Sari la conținut

Cerere moderator zigger.


Postări Recomandate

Nume :  Razvan

Vârstă : 16

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Deoarece imi place sa impartasesc informatii noi.

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Multimedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Cat mai multe topicuri si reply-uri

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Decenta avand in vedere ca nu m am ocupat pana acum de aceasta comunitate cu gradul de moderator.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : Desigur

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  Nup

Alte precizări : Nici una.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:in ultima perioada a activității tale pe forum nu observ niciun post făcut la categoria Multimedia. Nu știu ce înțelegi tu prin ce răspuns ai dat la aceasta întrebare, dar eu nu văd nicio activitate “decenta” la categoria aleasa. 
“Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Decenta avand in vedere ca nu m am ocupat pana acum de aceasta comunitate cu gradul de moderator.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
1 hour ago, zigarcapasuna said:

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Decenta avand in vedere ca nu m am ocupat pana acum de aceasta comunitate cu gradul de moderator.

 

Eu unul nu prea am inteles acest raspuns :))))  . Practic , ca sa ai o activitate decenta pe o categorie trebuie mai intai sa ai activitate 

M-am uitat putin la partea de activitate si nu pot spune ca am gasit vreun argument in favoarea ta . Mai mult decat atat , am observat ca pe data de 18 septembrie ai dat un pro la o cerere de grad pe teamspeak iar pe data de 26.09 ai avut o cerere respinsa  . Asta inseamna ca nu ai facut treaba buna si ca ti-ai pierdut accesul. 

Concluzia mea este ca ai cautat in alta parte , n-ai obtinut ce ai avut si acum incerci si la noi pe forum . In mod normal as fi dat un CONTRA , insa ... avand in vedere ca suntem in cautare de staff voi risca sa iti dau un pro . Sper sa te tii de treaba si sa demonstrezi ca prima mea concluzie despre tine este gresita ! 

Succes ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut, iti voi acorda o sansa, cu toate ca am auzit ca nu esti o persoana atat de serioasa.

Poti lua asta drept prima si ultima ta sansa in staff-ul comunitatii leaguecs.

Sper sa ne demonstrezi ca ne poti ajuta in dezvoltarea comunitatii si ca te vei tine totusi de treaba.

:acceptat:

perioada de probe 7 zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate