Sari la conținut

Propuneri si Sugestii!


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

Nume : Alexandru06

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : sunt mai multe, dar o sa le las pe toate mai jos!

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : 

1. Adaugare "Navigare recenta" mai jos unde adaugi un comentariu. Ce vrea sa insemne asta? Ei bine, sa zicem ca te uiti intr-un topic si vei vedea cine mai vizioneaza topicul. Cu ce va ajuta? Ei bine stiu ca poti vedea cine si ce vizioneaza in acel moment, dar daca de exemplu unii nu se uita la cine este online si ce vizioneaza, asa vezi si cati membrii vizioneaza topic-ul. Deasupra de "Mergi la listare topic-uri" ar trebuii sa apara. Vedeti imaginea mai jos:

 aaa123.jpg

 

2. Sa se vada gradele deasupra la "Cine este conectat?" de ce? Pentru ca asa vezi ce grade sunt si asa vor stii si ceilalti ce grade sunt pe aceasta comunitate. Cu ce va ajuta comunitatea? Ei bine, va ajuta membrii si vor stie ce grade sunt active. Daca se poate sa se adauge ultimul grad "Banned". Vedeti imaginea de mai jos unde exact sa apara gradele!

aa124.png

3. Probabil aveti rank-ul Banned, doresc ca acest grad sa fie in genul acesta "Banned" si daca se poate deasupra lui niste flacari. Cu ce ajuta? Ei bine, aceasta idee nu prea ajuta cu nimic wow, dar va arata frumos vizual ca si rank (cei care sunt banati).

4. Schimbarea culorii Fondator: De ce? Ei bine, gradul Fondator sa fie un Rosu cu Bold dar mai deschis, iar Administratorul sa fie cum este acum. Culoarea la Fondator (nu stiu daca este acesta dar se poate incerca, codul este acesta "#B22222" sau acest cod "#FF2400", puteti sa testati sa vedeti cum arata! Cu ce ajuta? Cu nimic nou, dar conteaza cum arata fiecare rank in parte, eu zic ca o sa va placa!

 

Astept raspunsurile voastre! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După părerea mea nu ar ajuta foarte mult forumul. Adică mi se pare ca doar o sa încarce foarte mult tema. Mai alea gradele jos, sub cei conectați. Dacă cineva dorește sa vada gradele intra in bara de sus unde scrie “Staff”.

:contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, tiganu. a spus:

După părerea mea nu ar ajuta foarte mult forumul. Adică mi se pare ca doar o sa încarce foarte mult tema. Mai alea gradele jos, sub cei conectați. Dacă cineva dorește sa vada gradele intra in bara de sus unde scrie “Staff”.

:contra:

Idem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate