Sari la conținut

Cerere Moderator Alexandru06


Postări Recomandate

  • Administrator

Nume : Alexandru.

Vârstă : 23

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : vreau sa ajut comunitatea cat se poate de mult.

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Stiri , Counter Strike 1.6 - MapeMultimedia - Muzica.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : singura imbunatatire pe care o pot aduce este activitatea sectiunii, inchiderea topicurilor, etc.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitatea mea a fost pana acum la Stiri , Multimedia - Muzica si Mape !

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: da, desigur!

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  @Rainbow

Alte precizări : Stiu ca nu am 7 zile de cand mi-am creat contul, dar voi face tot posibilul si eu zic ca e ok activitatea mea (asta e parerea mea).

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da desigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

image.png

 

Ca un sfat prietenesc , incearca sa fii mai coerent in exprimari si sa nu incerci sa te complici inutil ! 

Aici fac referire la postarea ta de la propuneri , mai exact prima propunere .... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Alexandru06 a spus:

Nume : Alexandru.

Vârstă : 23

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : vreau sa ajut comunitatea cat se poate de mult.

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Stiri , Counter Strike 1.6 - MapeMultimedia - Muzica.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : singura imbunatatire pe care o pot aduce este activitatea sectiunii, inchiderea topicurilor, etc.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitatea mea a fost pana acum la Stiri , Multimedia - Muzica si Mape !

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: da, desigur!

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  @Rainbow

Alte precizări : Stiu ca nu am 7 zile de cand mi-am creat contul, dar voi face tot posibilul si eu zic ca e ok activitatea mea (asta e parerea mea).

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da desigur!

:acceptat:

Mai lucreaza la aspectul postarilor , incearca sa aduci cateva vizionari la postarii , preferam calitatea nu cantitatea !

Astept in privat o categorie pe care o dorestii sa o moderezi ! 

Din alea 3 alegi  care iti place mai mult ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate