Sari la conținut

Cerere Moderator Burkey


Burkey

Postări Recomandate

Nume : Burkey

Vârstă : 17

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Paii sa mi aduc aminte cum sa fii helper

Ce sectiune dorești spre moderare? : Helper

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Sa am grija de oamenii care fac chestii ilegale pe server ex: cheats etc. Sa ajut lumea cand intra pe server sa le spun sa citeasca regulile.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : 30 de minute sau ora

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da sunt constient

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  Nu

Alte precizări : Nu am nimic de spus

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca ma bag dar aici se fac cereri de moderator FORUM nu server, incearca sa faci activitate/posturi pe forum si vechime, dupa poti reveni cu o cerere, gradul de helper este doar la servere sau ts3 (cred)

Acum 21 minute, Burkey a spus:

Nume : Burkey

Vârstă : 17

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Paii sa mi aduc aminte cum sa fii helper

Ce sectiune dorești spre moderare? : Helper

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Sa am grija de oamenii care fac chestii ilegale pe server ex: cheats etc. Sa ajut lumea cand intra pe server sa le spun sa citeasca regulile.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : 30 de minute sau ora

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da sunt constient

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  Nu

Alte precizări : Nu am nimic de spus

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate