Sari la conținut

[ Sugestie] DaRk


DaRk xD

Postări Recomandate

Nume: Alexandre (DaRk)
Care este sugestia/propunerea ta? : sugerez să creați o aplicație pentru acest site (LeagueCs)
Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : va ajuta foarte mult, deoarece unii oameni ei (telefon/pc) nu se descurcă bine în browsere, asta ne va ajuta mai mult, ne putem imagina și cred că aplicația va fi faimoasă, deoarece urmăresc membrii online într-o zi aproximativ [250 -400] persoane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut . Stiu ca acum ceva vreme a fost cineva care a realizat o aplicatie pentru comunitate . Era in faza de testare dar cred ca s-a respins ideea pana la urma . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare absolut prostesc sa vii si sa propui la modul 'sa realizati' fara sa ai un aport sau cunostinta despre ceea ce presupune aplicatia.

P.S. : E un forum ,daca cineva nu stie sa deschida un link in broswer atunci nu ar trebui sa foloseasca forumul deloc,as zice eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, Kobra said:

Mi se pare absolut prostesc sa vii si sa propui la modul 'sa realizati' fara sa ai un aport sau cunostinta despre ceea ce presupune aplicatia.

P.S. : E un forum ,daca cineva nu stie sa deschida un link in broswer atunci nu ar trebui sa foloseasca forumul deloc,as zice eu.

Nu vorbesc de lipsa de cunostinte, vorbesc de oameni care au dispozitive slabe care nu satisfac nevoile google si care nu sunt suportate ca vechile dispozitive.Cred doar ca ati inteles repede si va multumesc pentru comentariul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:RESPINS:

Orice device, cat de obosit ar fi, poate folosi un browser amarat, sa intre pe forum !

:topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate