Sari la conținut

Reclamație Porky


JoKeRuL13

Postări Recomandate

Nume reclamant: JoKeRuL13

Nume admin reclamat: Porky

Motiv: nerespectare regulament , a ieșit de 2 ori cu saci la interval de aproape 1 minut, o data a recunoscut și tot nu și-a dat slay

Durata Ban (Daca este cazul): nu este cazul 

Dovada(video/poza/demo):

9177FE6E-328B-43E6-B39B-D5F10C58FEDD.jpeg

5A561D32-B17C-45B4-B0D5-618EC28DD00D.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci esti un fenomen pe cale de disparitie tu :)) Nu ai treaba cu jocul, si cum am spus si acum 2 zile ai ceva cu mine personal , esti helper de mai mult timp decat mine si imi faci reclamati si poza cu telefonu ? Plus ca era si semaka pe sv si tu  imi faci reclamati pe un motiv de 2 lei =]] Spor la reclamatie mosule , de asta esti luat in vizor ca esti prea toxic .

https://imgur.com/a/mu2AH2O  https://imgur.com/a/2hMXmwa am aici niste  poze in care arata faptul ca tu esti  mai sus ca toti si dai ordine de executie. Te priveste atentia mea dar unii pleyeri injura si fac de capu lor si tie iti arde sa te iei de mine pe  sv in loc sa adminezi si sa faci ordine pe sv.  Veziti de treaba ca esti foarte toxic.

+ Era un admin cu grad mai mare care putea sa imi atraga atentia daca faceam ceva gresit. 

Editat de Porkyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca am ajuns sa ne dispretuim intre noi adminii... Fiecare dintre noi m ai gresim ,d multe ori cand pui sacii te scoate si automat ,eu zic ca asta nu e motiv de reclamatie ... as vrea sa vad din partea voastra ( ma refer la helpari care ati trecut de probe) mai mul ajutor fata de cei in probe ,lăsați astea cu reclamații, invatatii ,nu una doua reclamatie ,joker nici tu nu esti ala sfant incat sa zici ca nu ai scapat cu sacii si d astea , vreau sa ne ajutam intre noi ,nu sa ne dispretuim ! Sper ca. ati inteles si va vreau mai schimbați!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JoKeRuL13, trebuie sa faci diferenta dintre a scapa cu sacii intentionat si sa scapi din greseala...

Editat de Metra
  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am înțeles ca aveți ceva unul cu altul, dar asta nu inseama ca tre sa faci reclamații stupide, la toți ni se întâmpla sa fim dati afara de saci, asta nu înseamnă ca e intenționat, nu vreau sa mai văd reclamații fără sens.

T/C

  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate