Sari la conținut

[Cerere Moderator] - Razzwan


Postări Recomandate

 Nume utilizator: Razzwan

 Vârsta dumneavoastră: 24

 Ce categorii doriți să moderați?: Momentan ZonaIT

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS?: Imi place sa experimentez forumuri in general si cu ocazia asta ma "cultiv" si eu cu informatii.

 De ce considerați că meritați această funcție?: "M-am nascut priceput si pe ce pui mana, imposibil sa nu iasa ceva din mana mea" (glumita xD). Dupa cum am facut si mica gluma, sunt un tip modest, amuzant (cred eu) si imi place sa ajut, am avut in intrecut de aface cu anumite comunitati, am contribuit si chiar ma pricep.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect?: Am luat la cunostinta regulamentul cat si atributiile gradului pe care il voi primi.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak?: Sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Razzwan a spus:

 Nume utilizator: Razzwan

 Vârsta dumneavoastră: 24

 Ce categorii doriți să moderați?: Momentan ZonaIT

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS?: Imi place sa experimentez forumuri in general si cu ocazia asta ma "cultiv" si eu cu informatii.

 De ce considerați că meritați această funcție?: "M-am nascut priceput si pe ce pui mana, imposibil sa nu iasa ceva din mana mea" (glumita xD). Dupa cum am facut si mica gluma, sunt un tip modest, amuzant (cred eu) si imi place sa ajut, am avut in intrecut de aface cu anumite comunitati, am contribuit si chiar ma pricep.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect?: Am luat la cunostinta regulamentul cat si atributiile gradului pe care il voi primi.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak?: Sigur.

Categoria a fost pusa pe vizibila , mult succes la postat si cu gradul ! 

Daca ai nevoie de un staft/ajutor iti suntem la dispozitie ! 

:acceptat:

:topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate