Sari la conținut

Propunere Food Catering/Cooking/Cooking Shows


shaman jr.

Postări Recomandate

Nume : shaman jr.

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adaugare categorie Food Catering/Cooking/Cooking Shows/Cooking Tutorials

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : in opinia mea sunt foarte multi oameni care se pricep foarte bine la gatit si i-ar putea ajuta pe cei incepatori sa gateasca in viata reala.

Consider ca asta ar ajuta oamenii care vor sa invete si in loc sa plateasca un program, mai bine vin aici pentru a cere niste informati si asa toata lumea (in opinia mea) ar avea ceva de castigat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Nu cred că o să fie persoane care sa se filmeze când gătesc sau să pună un tutorial.

Știu că aceasta categorie la care te referi tu, se regăsea și pe alte comunități sub denumirea de "Gastronomie" unde erau postate mai multe rețete și moduri de preparare...

Ideea e ok, dar nu în formatul acesta.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra. 

Suntem pe o comunitate de gaming, există rețete pe YouTube și tutoriale de la felul întâi la desert. 

Ps: dacă vreți, va trimit cateva sarmale :))) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In trecut, asa cum spune @Mr.JohnnySins, am avut sub-categoria Gastronomie si nu era mai deloc citita, iar dupa o incercare de 3-4 saptamani de topicuri noi, a devenit inactiva!

Gasesti pe youtube tutoriale video, explicate, cum sa faci o mancare. In functie de ceea ce cauti, tastezi in romana / engleza / chineza ce vrei sa prepari: https://www.youtube.com/results?search_query=gatit 

:RESPINS::tc:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate