Sari la conținut

reclamatie semakka


ia un leu si

Postări Recomandate

Nume reclamant:ia un leu si pleaca

Nume admin reclamat:semakka

Motiv: motivu este ca el niciodata nu ne ajuta de fiecare data cand incerc sa intru cu el intro ascunzatuare sau intro baza sa nu ne e  ie zombie el nu ne ajuta sta in laser si cand ne ia fuge eu cand puneam laseru si vine el eu il ajut cand il pune el nu ne ajuta e un admin eu in locu lui eu as ajuta uamnei de nivel mic el nu si de asta fac o reclamatie casa ai scuata administrato-rul si sa vada cum sa fi un player normal nu am dovada sa o arat dar tot ce este scris aici e adevarat 

Durata Ban (Daca este cazul):...

Dovada(video/poza/demo):...

Editat de ia un leu si
am gresit numele al adminului
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum ai vrea sa te ajut cand eu iti raspund la intrebare si tu imi zici "swgi p**a" ,metra era pe serv cand ai zis asta ,plus ca de 3 ori mi ai spart saci sa intrii cu mn in ascunzatoare si te am lasat si tot tu vii cu argumente d astea ? Urm tura cand intrii iti voi da si ban 30 de min pentru limbaju tau fata de admini!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bro cand tiam spart saci bn tiam spart da tu care esti admin degeaba esti admin tu care trb sa ajuti uamnei de lvl mic toti admini trb sa ajute mtra ma ajutat si alti admin tu esti unicul admin care nu ajuta 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba date dracu de copil sifon sami sugi pula de prost ca am vb cu tine frumos si tu incepi tiam zis frumos sa ajuti UAMNEI DE LEVEL MIC I TU STAI IN LASER CA PROSTU

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate