Sari la conținut

Cerere Grad Alexander.


.Alexander

Postări Recomandate

  •  Numele tău : Alexander.
  •  Vârsta ta : 18
  •  Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: DIn punctul de vedere al teamspeak-ului, am îndrumat jucătorii mereu către Asistență Tehnică când aveau anumite probleme pe server, sau existeau eventuale certuri. Am mai ajutat comunitatea LEAGUECS cu activitatea mea de Moderator pe forum, dar și în trecut, când am mai fost în Asistență Tehnică și ajutam la editarea de canale pe Teamspeak (când Fondatorii doreau o descriere frumoasă de exemplu), sau din nou, playerii. Ca Asistent Tehnic trebuie să menții atmosfera plăcută pe Teamspeak. 
  •  Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Nu există un „aș putea”, pentru că deja o fac, iar asta sincer mă bucură, când pot să fac ceva, cât pot de mic pentru a ajuta această comunitate. Eu mereu am considerat, că și dacă faci un lucru minuscul (cum postez eu pe forum, sau mai ajut anumite persoane de pe Teamspeak îndrumându-le la Asistență Tehnică când întâmpină probleme), tot ajuți la dezvoltarea comunității, ceea ce mi se pare un principiu important în a deveni un om matur și a da dovadă că meriți gradul. De aceea, având simțul răspunderii și respectul, o să ajut playerii cu tot ce ține de partea de Asistență, dacă voi obține funcția și pe forum cu eventualele probleme.
  •  Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : @dRama
  •  Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): VREAU IN ECHIPA TS3
  •  UniqueID : Rvb9hbQur0cSVY3wCaElmxkfwRg= 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate