Sari la conținut

Cerere Moderator KilleR-TerminatoR


Postări Recomandate

Nume : ANDREI IONUT

Vârstă : 30

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : In primul rand sa ajut comunitatea, am experienta foarte buna in moderare, sunt activ zilnic  si vad ca este multata activitate in aceasta sectiune

Ce sectiune dorești spre moderare? : CS 1.6 Classic - NESTLE 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate, impilacre, rezolvarea problemelor la noii utilizatori,bunastarea sectiunii si totul ce imi sta in putinta si depinde de mine si de gradul de Moderator

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitate zilnica

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Desigur

Ești recomandat de cineva din comunitate? : @kiDDy

Alte precizări : Sunteti o comunitate de nota 10+ si mi-ar face placere sa fac parte din stafful vostru

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Desigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand nu poti modera categoria unui server !

Categorile pe care le ai : stiri , multimedia, jocuri online .

Daca doresti ajutor legat de ce tine de moderare unei categoria poti sa imi lasi un mesaj si te ajut cu drag !

Momentan contra !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutări, noțiunea de „Moderator” forum se referă la crearea de conținut pe o anumită categorie. Prin urmare, dvs. ați cerut să aveți acces la categoria „NESTLE - CS 1.6 Classic”, ceea ce nu este bine din punct de vedere al formulării. Lucrul acesta îl face deținătorul de server, la categoria „Forum Management”.

Din partea mea, :contra:, cerere incompletă și în plus nu văd pe nicăieri categoria de moderare (Știri, multimedia etc.). Toate bune!

EDIT: + posturile aferente categoriei dorite de moderare, sunt total absente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gradul acordat moderarii serverului este Manager server, nu cel de moderator, iar acel grad la sv respectiv este dat la cererea detinatorului principal.

Scrie destul de clar ca aici nu este zona pentru grade servere

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimate domn, văd ca ai o varsta înaintată ceea ce înseamnă ca tipologia unei explicații poate sa fie percepută ca atare. Ceea ce dorești tu, nu se poate, deoarece secțiunea NESTLE, aparține de un server din comunitate cu o administrație bine stabilita și bine definita, noi, ca și membrii, respectiv viitori moderatori, putem sa optam sa moderam anumite categorii e.g sunt specificate mai sus. Formează-ti o documentație de început, verifica regulamentul general, vezi cum ai putea sa te încadrezi și depune putina munca pentru a opta sa faci parte din echipa administrativa.

O seara frumoasa, nu o sa răspund pro sau contra pentru ca am fost destul de conchis în reply-ul pe care l-am făcut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate