Sari la conținut

Cerere Moderator shaman


Postări Recomandate

Nume : Raul (shaman).

Vârstă : 15.

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Asi dori s-a arata aceastei comunitati ca nu doar pot fi un copil , copilaros care mereu cauta certuri si doar s-a pot , s-a ma iau in gura cu toata lumea deoarece am decis s-a aplic pentru functia de Moderator s-a arat acestei comunitati ca si cei mici pot face ceva si ca putem s-a fim si noi maturii ca restu .

Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Asi putea aduce imbunatatiri prin a i, invata pe cei noi ce este rau si bun , ce este gresit si correct , si diferenta dintr-e a fi o persoana buna si o persoana cu un caracter nerespectos.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitatea mea asi putea s-a o consider una destul de buna pentru ca , in fiecare zii verific forum-ul + teamspeak ul deoarece asi dori sa fiu tinut la curent cu orice noutate care este adus-a pe aceasta comunitate.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Cu siguranta ca inteleg si voi respecta aceasta decizie daca vreodata voi fi sanctionat de catre un staff de pe aceasta comunitate.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Momentan nu , dar asi dori sa fiu in viitor.

Alte precizări : Deoarece varsta mea nu este de 16 ani voi primi multe raspunsuri contra dar eu asi dori sa primesc o sansa si s-a arat ca pot ceva si ca pot sa arat calitatile mele de Moderator pe aceasta comunitatea si s-a imi ating scopu de a deveni un membru in aceasta comunitate placuta de multa lumea.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Desigur, nici nu se pune problema cu chestia aceasta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Înțeleg că e un forum de gaming și nu ne trebuie prea multă "școală" aici, dar să scrii *domeni-ul* , *asi* sau am decis *s-a* și multe altele pentru mine este inacceptabil pentru un moderator. 

Contra. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Nu am o problemă cu vârsta și suntem mai mulți care spunem acest lucru. Și la 15 ani se poate demonstra că se poate face treabă, dar așa cum a specificat și Drama ai foarte multe greșeli gramaticale sincer. Cratimă pusă unde nu are ce să caute și unde trebuie sa fie pusă lipsește cu desăvârșire. 

Deși în general pe aceste categorii se dă copy-paste de pe net, in situația în care vei vrea sa faci tu un articol de la 0, acolo se va vedea problema. 

De la mine ai un Contra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:nu vreau să o spun pe șleau, dar mai revizuiește noțiunile de gramatică. De aceea ai primit contra, prin urmare dovedește că ești capabil de grad. Toate bune și succes pe mai departe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Bombo | ftw. a spus:

Nu am o problemă cu vârsta și suntem mai mulți care spunem acest lucru. Și la 15 ani se poate demonstra că se poate face treabă, dar așa cum a specificat și Drama ai foarte multe greșeli gramaticale sincer. Cratimă pusă unde nu are ce să caute și unde trebuie sa fie pusă lipsește cu desăvârșire. 

Deși în general pe aceste categorii se dă copy-paste de pe net, in situația în care vei vrea sa faci tu un articol de la 0, acolo se va vedea problema. 

De la mine ai un Contra!

Idem colega Contra și de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salutare . Initial am crezut ca este o cerere facuta cu ajutorul serviciului de Google Translate . Am intrebat colegii daca esti roman si am ramas surprins de faptul ca , da , esti roman. 

Eu nu sunt adeptul diacriticelor sau a altor semne de punctuatie . Este o comunitate de gaming , intr-adevar ... insa trebuie totusi sa avem un respect pentru "Gradul" pe care-l dorim si mai ales , pentru limba care ne ajuta sa comunicam intre noi. 

Avand in vedere calitatea cererii tale,  din punct de vedere gramatical , nici nu se pune problema ca tu vreodata sa fii acceptat in staff-ul leagueCS , decat daca tu iti imbunatatesti considerabil postarile sau actiunile de pe forum. 

Cerere refuzata , topic closed. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate