Sari la conținut

> Aplicație if string and call


Postări Recomandate

Nume :  Cătălin

Vârstă :  23 de ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Dorința de a renaște de la 0, de a crește treptat fără să mai fac greșelile trecutului.

Ce sectiune dorești spre moderare? : Mi-ar plăcea adăugarea unei sectiuni bazată pe partea de "Linux." Orice ține de Linux, respectiv macOS, acestea fiind sistemele mele de operare de zi cu zi, sunt familiarizat cu ele și pot să desfășor o activitate pro bonă la acea secțiune.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Informații, tutoriale și probleme la nivel de "linux/macOS".

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitatea mea, nu o pot cataloga ca și forte pentru că am preferat să renunț la un vechi nume și să încep cu unul nou, tocmai de aceea mi-am înregistrat un nou cont pe forum.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Bineînțeles!

Ești recomandat de cineva din comunitate? : M-a rugat @Andrei @ LeagueCS să depun această cerere, în special pentru funcția de Junior Moderator, pentru care și aplic acum.

Alte precizări : Vă mulțumesc frumos!

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Bineînțeles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
47 minutes ago, if string and call said:

Ce sectiune dorești spre moderare? : Mi-ar plăcea adăugarea unei sectiuni bazată pe partea de "Linux." Orice ține de Linux, respectiv macOS, acestea fiind sistemele mele de operare de zi cu zi, sunt familiarizat cu ele și pot să desfășor o activitate pro bonă la acea secțiune.

 

Cred ca este daca nu ma insel sectiunea de IT . Tot La IT se refera si ceea ce ai spus tu acolo , doar ca Software. 

 

In rest , Pro din partea mea. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

 

:acceptat:

Sectiunea Software Development a fost readaugata, te rog sa imi lasi in privat un mesaj cu ce sectiuni ai dorii mai exact sa adaugam despre linux , sau mai bine zis de ce categorii ai avea nevoie, si le putem adauga fara nici o problema acolo.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate