Sari la conținut

Cerere grad Americanu


Supreme.

Postări Recomandate

 Numele tău :Americanu

 Vârsta ta :19

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?:Vreau sa o ajut de acum incolo , nu am avut conflicte cu nimeni!

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte :Cu orice este nevoie!

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? :Nu

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie):"  VREAU GRAD IN ASISTENTA   " 

 UniqueID :GVF6QRIvTZUt2i9H73xlD2oSF6U= 

P.S: stiu ca am avut si inainte grad si n am fost activ dar acum am terminat ce aveam de terminat si pot sta mai mereu , multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu nu am fost in momentul in care ai avut grad aici. Te vad pe ts.. Eu iti dau o sansa, sper sa nu regret.

:pros:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Din fericire pt tine , colegii de aici nu îți cunosc istoricul activității tale la ultima vizită ca staff ts3. 

Ei au dat pro pentru că este nevoie de oameni în asistența. 

EU VOI DA UN MARE CONTRA. Motivarea deciziei o voi da oricărei persoane care mă va întreba. Umbli doar după grade. Valoarea ta ca om este mai mult decât îndoielnică.

Chiar daca vei lua grad aici , asta nu înseamnă că valoarea ta pt mine se va schimba și anume 0 . Succes! 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:deoarece oamenii ca tine (activi o perioada si dupa inactivi) vor ramane mereu la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

După o discuție avută și cu ceilalți colegi, în trecut ți-ai băgat și ți-ai scos în toată asistența și în toată comunitatea când ai plecat la un momentdat cu cei de la un server pe altă comunitate.

Cum oare mai ai obrazul așa gros încât să faci cerere din nou?

Plus că ai mai fost de 2 ori în asistență și nu ai făcut mare lucru, încă ai luat remove pentru comportament și inactivitate.

Ai avut deja 2 șanse, alta nu mai vine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate