Sari la conținut

Cerere Moderator-Equilibrium [ x ]


Postări Recomandate

Nume : Equilibrium [ x ]

Vârstă : 16

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : vreau sa ajut forumul

Ce sectiune dorești spre moderare? : Jocuri etc.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : îmi voi face treaba ca moderator.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Sunt destul de activ în secțiune.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu

Alte precizări : Nu mai am.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da desigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Categoria de jocuri este asta : https://leaguecs.ro/forum/forum/53-jocuri-online/ activitatea ta nu exista in categoria asta ! 

Daca ai nevoie de ajutor poti sa imi dai mesaj in privat si te ajut cu cel mai mare drag , eu iti acord o sansa cu conditia sa ii dai drumul la postari de astazi :pros:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Ai 7 postari pe tot forumul . 2 din ele sunt pentru cereri admin pe 2 servere diferite , dar aia e problema detinatorilor acelor servere . 

Din punctul meu de vedere nu cred ca vei face treaba ca moderator ci vrei doar gradul . 

In urmatoarea saptamana ai sansa sa faci niste postari frumoase , elegante si sa demonstrezi ceea ce poti , fara a fi moderator . Inainte de a fi un sef trebuie sa fii un om muncitor . 

CONTRA deocamdata . Daca imi vei demonstra contrariul , imi retrag cuvintele . Succes ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"jocuri etc" ?  daca tu raspunzi cu sictir la o intrebare foarte simpla din partea  mea ai :contra:+ ca nu te am vazut aproape deloc pe forum 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate