Sari la conținut

Cerere Grad - RebeL @ZMX


Postări Recomandate

Nume : RebeL @ZMX

Vârstă : 23

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Sa ajut la moderarea acestei comunitati, din nou

Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Multe, si promit ca voi posta zilnic pe sectiunea mea de moderare

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Sunt foarte activ pe forum si pe sectiuni

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Desigur

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  Nu

Alte precizări : Promit ca nu voi mai face modele pe servere, jur, nu o sa va mai dezamagesc a doua oara, promit, daca va mai dezamagesc numai fac cerere de grad.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Da

-RebeLL
-LeagueCS

connect // zmx.leaguecs.ro - 89.40.233.201:27015

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Ai mai deținut grad și ai dat dovadă de neseriozitatea, cât despre vârstă bag mâna în foc că n ai tu 23 de ani. 

Și din câte știu, mai ai grad pe o altă comunitate 

Edit 

Și să nu mai zicem că te-ai dat drept și fata (Rebeca) tu fiind băiat acum ce om serios de 23 de ani se preface fata pentru un grad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, RebeL @ZMX a spus:

Nume : RebeL @ZMX

Vârstă : 23

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Sa ajut la moderarea acestei comunitati, din nou

Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Multe, si promit ca voi posta zilnic pe sectiunea mea de moderare

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Sunt foarte activ pe forum si pe sectiuni

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Desigur

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  Nu

Alte precizări : Promit ca nu voi mai face modele pe servere, jur, nu o sa va mai dezamagesc a doua oara, promit, daca va mai dezamagesc numai fac cerere de grad.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Da

-RebeLL
-LeagueCS

connect // zmx.leaguecs.ro - 89.40.233.201:27015

:contra:

nici nu mai are rost sa zic motivul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa adaug doar ( ai la cereri de admin intr-o luna  mai multe decat am avut eu in 6/7 ani de cand joc  cs , se vede ca esti o persoane pe care o intereseaza gradul nu sa ajute ) 

Motivele se stiu deci contra ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut . N-are rost sa asteptam deznodamantul pe care oricum il putem anticipa . Sfatul meu pt tine este sa incetezi sa mai faci cereri pt grad . Esti admin pe un sv , ocupa-te acolo putin si dupa un timp , daca o sa ploua mai mult pe timp de vara , o sa faci o noua cerere . 

Pana una alta cererea va fi respinsa . Nu mai insista o perioada ca risti sa-ti iei ban pe categorie . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate