Sari la conținut

[Respins] Cerere Moderare GabiUTZ232


Postări Recomandate

Nume : Gabi

Vârstă : 13 spre 14

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru a ajut forumul si membri depe jb

Ce sectiune dorești spre moderare? : Jocuri online

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Jocuri niste skin-uri ca deja am niste skin-uri in galerie si imbunatatiri la comunitate

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sunt activ pe Jocuri si alte chesti sa ajut comunitati si membri A celei comunitati

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu

Alte precizări :Nu am 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro de incurajare.

Esti tanar si consider ca poti ajuta comunitatea sa se dezvolte in viitor.

Pana atunci, in cazul in care esti acceptat, chiar daca este vara, continua sa inveti, sa citesti carti si sa iti dezvolti vocabularul. Te vor ajuta. 
 

De asemenea, am o provocare pentru tine.

Eu iti dau moderator forum si helper ts daca tu saptamanal imi postezi pe forum cate o compunere despre ce vrei tu :) facuta de tine bineinteles, am anumite programe care ma ajuta sa vad daca ai copiat de undeva sau nu. Ce spui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Eu unul sunt putin mai sceptic . Mai ai de lucru la capitolul "semne de punctuatie" , articulare corecta a cuvintelor , etc.. Dar , daca Alek are un feeling bun , voi acorda si eu un PRO de incurajare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din partea mea, contra. :D eu zic sa revii după vacanța de vară, fă compunerile pe caiet și arătă-le în septembrie lui Alek.. Mai ai de lucrat la gramatică, semne de punctuație, trebuie să începi să înțelegi cum funcționează forumul (desigur, tot noi te vom învața și suporta), ești înregistrat de câteva ore, postările tale pe forum sunt 3..etc.. Dacă faci compunerile corect și pui toți "ii", poate poate, ai o șansă.

Succes. 😊

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai un pro de la mine, dar sper ca daca o sa primesti gradul, la subiectul gramatica o sa fii AS. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti ofer si eu un PRO, dar sa iei in serios sfatul lui Alek .

Iar daca o sa ai nevoie de ajutor cu ceva legat de forum PM si te ajut cu cel mai mare drag .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate