Sari la conținut

Cerere moderator Rainq


Postări Recomandate

Nume :  Rainq

Vârstă :  22

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Nu am mai fost moderator de ceva timp ,poate imi fac aportul aici cu ceva

Ce sectiune dorești spre moderare? :  1.6 / cs:go 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :  ordine,sa ajut membri daca au nevoie si verificari la posturile inutile sau link-uri ce sunt oarecum suspecte 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  -

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?:  mi se pare normal

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu

Alte precizări :  -

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  discord e bun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

- presupun ca doresti la jocuri online sau nu inteleg ce ai vrut sa spui prin cs 1.6/csgo;

- daca doresti moderator trebuie sa ai o activitate decenta pe categoria dorita;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o inactive mare te-ai aruncat direct la cerere de grad , daca chiar doresti ,eu zic ca prima data sa iti areti interesul de a ajuta comunitate si membrii din ea iar apoi sa aplici in echipa administrativa.

Avand in vedere ca nu ai o activitate in ultima luna aproape ( un sigur post pe 10 mai ) iar postari pe categoria dorita deloc sunt

:contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:Au fost altii care habar n aveau sa scrie si tot ati dat pro si au fost acceptati iar acum ca nu stie  omul cum functioneaza lucrurile pe aici ii dati contra ?Parca era vorba sa i ajutam pe cei care nu stie,nu?

Oricum in caz ca ai nevoie de ajutor lasa mi pm aici ori da mi add pe discord  qnatssuq#6463  mult succes ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut . Activitatea ta de pe forum este foarte slaba per total . Incearca sa te implici intr-o categorie dupa care revin-o cu cerere . 

Momentan image.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate