Sari la conținut

Cerere Moderator WhySoSerious | ftw.


Postări Recomandate

Nume:  Cosmin

Vârstă:  22

De ce dorești să aplici pentru acest grad?:  Imi place sa ma implic cat mai mult pentru a ajuta comunitatea!

Ce sectiune dorești spre moderare?:  Multimedia de preferat (ma pot mula pe orice cerinta)

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate?:  Activitate , informatii noi si un aspect cat mai bun pentru pagina respectiva!

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme:  Sunt foarte activ pe forum, momentan nu am participat activ la aceste sectiuni, dar urmeaza!

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?  Da

Ești recomandat de cineva din comunitate?:  Bombo | ftw.

Alte precizări:  Multumesc pentru atentia acordata!

Poti intra pe teamspeak la ședinte?:  Da 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, WhySoSerious | ftw. a spus:

Nume:  Cosmin

Vârstă:  22

De ce dorești să aplici pentru acest grad?:  Imi place sa ma implic cat mai mult pentru a ajuta comunitatea!

Ce sectiune dorești spre moderare?:  Multimedia de preferat (ma pot mula pe orice cerinta)

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate?:  Activitate , informatii noi si un aspect cat mai bun pentru pagina respectiva!

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme:  Sunt foarte activ pe forum, momentan nu am participat activ la aceste sectiuni, dar urmeaza!

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?  Da

Ești recomandat de cineva din comunitate?:  Bombo | ftw.

Alte precizări:  Multumesc pentru atentia acordata!

Poti intra pe teamspeak la ședinte?:  Da 

:acceptat:

Vei modera pe secțiunea Multimedia

Ca și Junior Moderator, pe LeagueCS ai următoarele responsabilități.

- Să faci minim 2-3 posturi / zi
- Posturile să fie promovate ( ai aici ghid pentru promovări - Click aici )
- Posturile să arate bine structurate, organizate, cu culori, sursă și imagini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate