Sari la conținut

Cerere grad b0rn0k


Postări Recomandate

 Numele tău : b0rn0k

 Vârsta ta : 15

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: sunt activ pe ts si sunt dornic sa ajut si acolo, nu doar pe forum

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : cum am zis, sa i indrum pe ceilalti prin sfaturile mele

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : nu cred ca sunt neaparat recomandat dar majoritatea din stafful forumului ma stiu

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): LEAGUECS E NUMBER ONE

 UniqueID : YcfQWNuy4yBGqU+29PTVv26LQ7A=

P.S: stiu ca ati avut unele probleme cu helperi sub 17 ani si sunt constient ca cel mai probabil cererea imi va fi respinsa, insa nu cred ca veti avea nimic de pierdut daca veti acorda o sansa 😃

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Avand in vedere faptul ca ai grad atat pe forum cat si pe serverul de CSGO, esti activ si iti faci treaba cum trebuie. Eu personal pot sa trec peste impedimentul legat de varsta.

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varsta nu ar trebui sa fie un impediment atunci cand iti doresti cu adevarat sa faci ceva (acest lucru se poate vedea la munca depusa pe forum si ca staff CSGO). Am mai avut placerea de a comunica putin cu tine si imi pari o persoana cu o mintea destul de matura altfel incat sa fi de ajutor staff`ului ts. Va fi a placere sa te avem alaturi de noi si sa lucram impreuna. Mult success !

 

:pros:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate