Sari la conținut

[Propunere] Adăugare "Ex-Staff" grad


Postări Recomandate

Nume : THuNDeReXoTiC

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :

[RO]

 În primul rând vă salut pe toți,astazi stăteam și mă gândeam ce-ar fi să adăugăm grad-ul "Ex-Staff",si părerea mea e astfel,oamenii care au fost în echipa admininstrativă mai exact începând de la /Community Administrators /Global Moderators / Moderators  .Eu cred că acest grad 'Ex-Staff' iar caracteriza mult mai bine pe acei oameni care au lucrat din greu pentru a ridica comunnitate la nivel maxim,care au fost alături mereu de ea la bine și la rau,și acei oameni care nu au muncit în zadar în toți acești ani.

[EN]

First greet everyone, today I sat and I thought that would be to add the degree of the "Ex-Staff", and it is my opinion so people who were in admininstrative team exactly from /Community Administrators /Global Moderators / Moderators .I think this degree 'Ex-Staff' and better characterize those people who worked hard to raise the maximum level in this community who were always with her for better or worse, and those people who have not worked in vain all these years.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Ei bine, un astfel de rang ar fi o recunoaștere a unui membru care ajută cu adevărat comunitatea, care a fost Global-Moderator sau Community Administrators și care va avea acest rang dacă va părăsi STAFF-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:eu zic ca nu are de ce sa fie bagat asa ceva pentru ca nu ar ajuta comunitatea cu nimic sa stim care a fost in staff in trecut stiu ca era gradul dar a fot scos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut, am avut in trecut acest grad, dar dupa cum a spus si colegul meu @Ciudățel

am modificat acest lucru intr-un badge : ex-staffs-png-5c7a19ab1fa0afafb92c949fb1

 

acest badge este acordat manual persoanelor care consideram noi ca au ajutat comunitatea in mod special 

 

 Multumesc de propunere totusi , iti apreciez implicarea :D 

 

:locked:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate