Sari la conținut

Cerere Moderator zZRicky


Postări Recomandate

Nume : Ricardo Cristian David 

Vârstă : 16  pe 12 august fac 17 

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru ca, cred ca m-as descurc cu aceasta functie, si pentru ca sunt activ zilnic pe forum 

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Jocuri online sau MultiMedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate, noutati, si sa ma asigur ca totul este asa cum ar trebuii sa fie

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sectiunea pe care ma misc cel mai mult este ZMX si in fiecare zi verific posturile noi si votez serverul 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : Da

Ești recomandat de cineva din comunitate? : nu

Alte precizări : Sincer nu prea am mare experienta pe forumuri dar promit sa imi dau silinta 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Desigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZMX este categoria unui server, iar aici se aplica doar pentru cele ale forumului.. practic activitatea ta este 0 chiar dacă ai vreo 50 posturi acolo. O sa ți dau :pros:în ideea ca o sa te apuci de treaba. Succes 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
4 hours ago, zZRicky said:

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sectiunea pe care ma misc cel mai mult este ZMX si in fiecare zi verific posturile noi si votez serverul 

 

Wrong :)

Aici trebuie activitate pentru comunitate si forum . Faptul ca te implici pe acel server este un lucru pozitiv insa eu as fi vrut mai intai sa vad si niste postari facute de tine la categoria dorita pentru a-mi face o idee ce fel de om esti cand tii cont de detalii . 

 

O sa spun deocamdata Contra . Sa nu fie cu suparare . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, zZRicky said:

 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sectiunea pe care ma misc cel mai mult este ZMX si in fiecare zi verific posturile noi si votez serverul 

 

 -> CONTRA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sectiunea pe care ma misc cel mai mult este ZMX si in fiecare zi verific posturile noi si votez serverul]. 

Să nu fie cu supărare dar activitatea de a vota și de a viziona o categorie (ZMX) ,  nu cred ca.. Este o modalitate de aplica pentru grad. 

 

Încearcă și tu sa te apuci de postat pe categoria pe care o dorești a modera și poate revii cu o cerere.  

Pararea mea #blass

:contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:acceptat:

Multimedia.

In momentul de fata suntem in cautare de staff, orice activitate pe forum este bine venita.

O sa te rog sa asculti de colegii tai de mai sus si sa incepi sa postezi de acum si la categoria pe care o vei modera de acum in colo.

 

:locked:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate