Sari la conținut

[FOTBAL] Dezvăluiri despre situația reală prin care trece Florinel Coman la FCSB „ Ianis Hagi a trecut prin același lucru ”


Ciudățel

Postări Recomandate

image.thumb.png.c39b012df6bbad26f346ba9d0a797fa5.png

 

„Uite…cu îndrăgosteala asta foarte mulți jucători tineri încep să dispară și aici mă refer la Florinel Coman, în primul rând…au mai fost și alții, Denis Drăguș, dar Coman a fost pentru mine o mare speranță. Eram convins că va juca de mult la echipa națională, dar nu a reușit”, a spus Dinu Gheorghe

 

„Având în vedere că și Ianis Hagi a trecut prin același lucru, eu cred că ar fi benefic să revină la Farul Constanța. Acum depinde ce își dorește și clubul, și el. Cred că ar fi benefic să joace. Nu cred că e presiunea la fel de mare ca la FCSB. Oricum, și la Farul cred că e presiune. Peste tot e presiune. Chiar după operația din vară am vorbit cu el, spunea că își dorește să revină cât mai repede. Nici nu vreau să-l sâcâi, că nu sunt genul. În 2019, a fost la mine de Crăciun. Am și eu un copil care joacă fotbal și chiar nu-i venea să creadă că a venit, că era și pe val atunci”, a spus Baldovin

 

Gigi Becali când îi ridică, când îi coboară. Nu cred că e benefic să se discute, mai ales la o vârstă foarte fragedă, despre niște sume amețitoare. Dar eu cred că are capacitatea de a-și da și el seama că nu se poate vinde un jucător din România pe 100 de milioane sau 50. Acum, dacă tu ești conștient și te pregătești, și nu apar accidentări, cred că poți să treci și tu peste lucrurile acestea”, a mai afirmat tehnicianul care a remarcat potențialul lui Coman.

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate