Sari la conținut

Cerere Grad NELDAM


NELDAM #

Postări Recomandate

nu e vb ca nu m am certat cu nimeni e vb cand stau pe ch cu prietenii sa nu intre alti sa ma streseze sa mi puna muzica alea alea infine ai interpretat gresit aia cu copiii de 12 ani ! si ce este aia mai multa imiplicare ca din 24 de ore pe zi 12-13- 14 le am pe ts !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, NELDAM # a spus:

nu e vb ca nu m am certat cu nimeni e vb cand stau pe ch cu prietenii sa nu intre alti sa ma streseze sa mi puna muzica alea alea infine ai interpretat gresit aia cu copiii de 12 ani ! si ce este aia mai multa imiplicare ca din 24 de ore pe zi 12-13- 14 le am pe ts !

in primul rand tu daca ai canalul tau trebuie sa iti pui parola ca sa nu intre nimeni daca tot iti intra unu altu pe canalul tau mergi te rog la cineva din staff-ul ts-ului si discuta cu el despre problema pe care o ai si nu e vorba ca stai tu 12 20 ore ts daca stam sa o luam asa eu stau in unele zile de la 3 4 dupa-amiaza pana a-doua zi la 4 5 dimineata trebuie sa te implici aduci playeri pe forum/teamspek ajuti forumul/teamspek-ul cu ceva toti vreti grade pe moca dar voi nimic in schimb nu se poate prietene cu parere de rau 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate