Sari la conținut

Cerere grad AltF4


AltF4

Postări Recomandate

Nume: Patrick

Vârstă: 17 

De ce dorești să aplici pentru acest grad?: Vreau sa va fiu alaturi la dezvoltarea comunitatii. Plus ca in urmatoarea perioada o sa am ceva timp liber si vreau sa il investesc in ceva in care pot sa spun ca va ramane

Ce sectiune dorești spre moderare?: Jocuri Online

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate?:  De o buna perioada de timp ma ocup cu portarea de arme si nu numai, de pe Cs 1.6, Cs s, Cs online, Cs nexon, Half life 2, portal, in principiu tot ce a mai facut valve, pe Cs:Go si viceversa. Asta inseamna ca pe parcurs pot aduce un numar destul de mare de posturi noi pe forum.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme: Recent am iesit dintr-un proiect axat pe un server de Cs:Go si mi-au ramas cateva modele pe care le-am postat pe forum.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da

Ești recomandat de cineva din comunitate?: Nu

Alte precizări:

image.thumb.png.f37143f872e1fa9805a947d8806ed2ae.png

Aici este un ss cu o parte din armele/mainile incepute si neterminate sau terminate dar nefinisate. Partea buna este ca pentru Cs:Go armele facute de mine sunt complet noi si pot sa fie utilizate de aproape orice server.

AICI puteti vedea o mica parte din lucrurile finalizate 

Poti intra pe teamspeak la ședinte?: Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca vrei sa moderezi sectiunea de jocuri online dar din cate vad ai postat doar la categoria de skin-uri unde ai doar 12 post uri cea ce cred ca nu este in regula deoarece pentru a primi acces pe toata categoria accea trebuie mai intai sa ai o activitate cat de cat pe toate categorile de acolo,nu doar pe una :) 

:contra:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca in mare parte activitatea ta se invarte in jurul acestei categorii - SKINS - , eu iti ofer un PRO daca doresti sa te implici usor din acea categorie prima data sa se vada o evolutie dupa in mai multe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros: fata de alții care aplicau fără niciun topic în categoria de moderare, e o mica diferenta. Încearcă sa atingi toată categoria, și sa i dai un aspect mai fain 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Respecti conditiile minime DAR sa fim seriosi , ai 12 posturi de toata jena ( 3 linii si 2 poze ,  miroase a post hunt ) + nu ai fost in stare sa adaugi o culoare pe un text . In conditiile astea , ma indoiesc ca o sa devii un moderator de calitate . 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, AltF4 a spus:

Nume: Patrick

Vârstă: 17 

De ce dorești să aplici pentru acest grad?: Vreau sa va fiu alaturi la dezvoltarea comunitatii. Plus ca in urmatoarea perioada o sa am ceva timp liber si vreau sa il investesc in ceva in care pot sa spun ca va ramane

Ce sectiune dorești spre moderare?: Jocuri Online

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate?:  De o buna perioada de timp ma ocup cu portarea de arme si nu numai, de pe Cs 1.6, Cs s, Cs online, Cs nexon, Half life 2, portal, in principiu tot ce a mai facut valve, pe Cs:Go si viceversa. Asta inseamna ca pe parcurs pot aduce un numar destul de mare de posturi noi pe forum.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme: Recent am iesit dintr-un proiect axat pe un server de Cs:Go si mi-au ramas cateva modele pe care le-am postat pe forum.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da

Ești recomandat de cineva din comunitate?: Nu

Alte precizări:

image.thumb.png.f37143f872e1fa9805a947d8806ed2ae.png

Aici este un ss cu o parte din armele/mainile incepute si neterminate sau terminate dar nefinisate. Partea buna este ca pentru Cs:Go armele facute de mine sunt complet noi si pot sa fie utilizate de aproape orice server.

AICI puteti vedea o mica parte din lucrurile finalizate 

Poti intra pe teamspeak la ședinte?: Da

Acceptat.

Vreau sa vad calitate, nu cantitate! Posturi frumoase si ordonate. Ai nelamuriri astept Pm ori poti discuta cu un alt membru din staff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate