Sari la conținut

[Propunere] Bug Tema


Postări Recomandate

Nume : ZCoder 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :  Modificarea temei sau inlaturarea acesteia . 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :  Rezolvarea anumitor erori  (buguri) . 

   Problema consta in urmatoarele idei : 

  • NU SE POATE UTILIZA SELECTAREA MULTIPLA PENTRU A EFECTUA O ACTIUNE DE MODERARE (Ex : PIN , Sticky , Lock etc) PENTRU MAI MULTE TOPICURI .   Untitled13.png

          

  • Untitled114.png

          Efectiv , nu exista optiunea de selectare 😐  (Nici pe header , nici pe footer) 

  •     MI SE PARE CA DETIN MAI PUTINE ACCESE PRECUM AVEAM PE GRADUL DE "Junior Moderators" . Untitled14.png

 

Serios , doar doua actiuni pot efectua asupra unui topic 😐    

Va multumesc frumos pentru atentie ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este funcțiunea de autoblocare,nu trebuie sa le inchizi pe rand,când creezi un topic nou jos in dreapta ai sa setezi data,după 3 zile și se blochează automat topicul.Nu vad rostul pentru a modifica tema pentru asta 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, FanTeziE.dLL said:

Este funcțiunea de autoblocare,nu trebuie sa le inchizi pe rand,când creezi un topic nou jos in dreapta ai sa setezi data,după 3 zile și se blochează automat topicul.Nu vad rostul pentru a modifica tema pentru asta 

Iar daca vreau sa o fac manual ? Bifezi mai multe si le-ai inchis  printr-un click . 

Totusi ,  de merge , move , pin etc. Ce se aude ?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, ZCoder @ LeagueCS a spus:

Nume : ZCoder 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :  Modificarea temei sau inlaturarea acesteia . 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :  Rezolvarea anumitor erori  (buguri) . 

   Problema consta in urmatoarele idei : 

  • NU SE POATE UTILIZA SELECTAREA MULTIPLA PENTRU A EFECTUA O ACTIUNE DE MODERARE (Ex : PIN , Sticky , Lock etc) PENTRU MAI MULTE TOPICURI .   Untitled13.png

          

  • Untitled114.png

          Efectiv , nu exista optiunea de selectare 😐  (Nici pe header , nici pe footer) 

  •     MI SE PARE CA DETIN MAI PUTINE ACCESE PRECUM AVEAM PE GRADUL DE "Junior Moderators" . Untitled14.png

 

Serios , doar doua actiuni pot efectua asupra unui topic 😐    

Va multumesc frumos pentru atentie ! 

Nu este un bug din tema, asa sunt facute accesele. Pentru o moderare mai simpla te rog sa folosesti auto lock. De la Global in sus vei avea acces sa selectezi tot continutul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Community Developer

Salut,
Am văzut și eu propunerea asta și este mai veche, după cum a spus și @Mădălin., este din cauza acceselor nu a temei.

Scuze pentru late reply, am fost ocupat.
Eu de exemplu am acces :D
image.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate