Sari la conținut

[LEAGUECS] - PROPOSAL by Alx.


Alx.

Postări Recomandate

  • Nume : @Alx.
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Nu stiu exact daca se poate dar as propune adougarea mai multe optiuni pentru locurile in care te joci, sa nu tina neaparat de servarele comunitare. Gen eu ma joc WOT si METIN2 altii poate SAMP,FORTNITE etc.. daca ma intelegeti ce zic. Ca sa prescurtam aceasta categorie putem pune ( MMORPG ).

123.png

  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Ar fii un plus deoarece poti sa iti creezi echipe si noi prietenii in functie de ce joci, putem creea un mediu pentru socializare !
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim pentru propunere și totodată pentru implicarea și devotamentul de care dai dovadă în cadrul comunității LeagueCS.

Din păcate am să-ți resping propunerea deoarece noi promovăm serverele comunității, nu jocurile. Plus, te ajută cu ceva daca ai în profil că te joci Metin 2 spre exemplu? Dar în cazul în care te joci, comunitatea are 3 servere de M2 și te așteptăm pe oricare dintre ele.

:RESPINS:
 

Chiar dacă propunerea ta a fost respinsă, nu-ți pierde entuziasmul, așteptăm în continuare altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate