Sari la conținut

[FOTBAL] Gigi Becali s-a răzgândit în doar 24 de ore, speriat că „vine cotitura pentru FCSB”: „Îi mai dau o șansă”


Ciudățel

Postări Recomandate

f5bb8262-1221-41b2-9575-52cbfc23d8b6.jpg?width=848&height=0

În runda cu numărul 3 a play-off-uluiFCSB primește vizita lui CSU Craiova, în timp ce liderul CFR Cluj joacă acasă cu FC Argeș. Gigi Becali simte că ar putea fi un moment decisiv în lupta pentru titlu: „Nu se joacă totul, dar vine o cotitură, un obstacol pentru noi. Craiova e o echipă puternică. Greu o poți bate. Apoi vine greul lor, ei au mai ușor acum, cu FC Argeș”.

Ieri, Gigi Becali declara încă o dată că nu vrea să îl mai vadă pe Claudiu Keșeru în lot. Astăzi, după o întâlnire cu atacantul la baza din Berceni, finanțatorul s-a răzgândit.

„M-am întâlnit cu el. I-am spus: «băi, o să mai primești șanse». I-am spus că prima dată când a venit era bombă, putea juca la orice echipă. După, nu mi-a mai plăcut. A zis că și-a revenit. O să mai primească o șansă. Poate avem nevoie de el. E posibil. El nu știu ce mi-a zis, de o accidentare, ceva cu gheață, în Antalya. Acum ar fi bine”, a spus Becali

sursa

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate