Sari la conținut

[Propunere] Adaugare Categorii


FanTeziE.dLL

Postări Recomandate

Nume : eBets

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge o caterige numa eBets cu subforumuri Pariuri Sportive Bitele si Gaming eBets,sa se posteze in fiecare zi meciuri,1/x/2/ sau scor exact exemplu  [Real Madrid -Barcelona] -2-1] cine castiga sa ii se acorde 2 puncte de reputatie. :D

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :Eu cred ca aceasta sectiune va merge,si fa fi de folos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Sincer is pro pentru idee dar nu cred ca necesita o categorie noi ... ti-as sugera sa faci un topic in urmatoarea categorie -> categoria Sports <- , iar la acel topic poti sa ii pui urmatorul nume "Pariuri Sportive Bitele si Gaming eBets" iar aici sa se desfasoare activitatea care o propui tu sau le imparti in 2 topicuri dar tot aceasi categorie zic eu ... sa nu fie extra aglomerat de categorii/subcategorii , cand putem fii inventivi !!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus sa fie eBets cu subforumuri Pariuri Sportive [Bilete] Gaming eBets , Live eBets,ar fi mai ok,dupa parerea mea,la Sports se posteaza mai mult de jucatori alea alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro , suna bine ideea, oamenii pasionatii  de fotbal si alte sporturi sunt in comunitate si putem  sa atragem si altii pasionati

Pentru categorie sunt pro daca se ocupa cineva bine de ea , sa vine cu  subiectele , sa o promoveze etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.03.2022 la 10:52, Fanteziee a spus:

Nume : eBets

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge o caterige numa eBets cu subforumuri Pariuri Sportive Bitele si Gaming eBets,sa se posteze in fiecare zi meciuri,1/x/2/ sau scor exact exemplu  [Real Madrid -Barcelona] -2-1] cine castiga sa ii se acorde 2 puncte de reputatie. :D

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :Eu cred ca aceasta sectiune va merge,si fa fi de folos

Este o propunere interesanta si in caz ca o voi implementa ma voi ocupa eu personal.

Momentan voi sta sa ma gandesc cum o voi structura sa fie cat mai atractiva.

Multumim de propunere !

:topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate