Sari la conținut

[Cerere Moderator] - MarioFTW


Postări Recomandate

Nume : Cojocaru Mario.

Vârstă : 32.

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Incerc sa aduc membri noi,si sa ajut cat pot eu de mult.

Ce sectiune dorești spre moderare? : MultiMedia.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate, si oameni cu bun simnt.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sunt activ pe serverul NESTLE, unde am si primit admin. - https://www.gametracker.com/player/MarioFTW/87.98.242.128:27015/

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Da, @leonidas.

Alte precizări : Doamne ajuta, sa ajut serveru' asta, cat pot eu de mult...

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da, mereu sunt activ pe platforma respectiva.

 

   • Admin [MarioFTW] - NESTLE.LEAGUECS.RO ;)

 

778944_87octane_peeing-noises.png?f15469

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

1 la mana tu o sa primesti remove pe nestle deja ai facut multe probleme si am primit o gramada de reclamații.

2. Nu ai ce sa cauti nici in staff, nu avem nevoie de persoane cu un comportament ca al tau si care face abuz de grad 👍😉

3. Nu esti recomandat de leonidas numai baga lume la inaintare sa le faci probleme! Si pt cunoștința ta trb sa fi recomandat de cnv din staff care sa il stim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conta : 

  1. Niciun post pe categoria dorita 
  2. Tin sa cred ca ce a spus @Janes So Phenau #have AIMe adevarat , eu nu folosesc ts-ul dar merg pe mana lui 
  3. Cel care te recomanda nici macar o cerere de unban nu stie sa faca , dar apoi sa te recomanda pentru a modera o categorie
  4. Ce e cu poza aia cu Super Mario ? Ca nu e la semnatura nu inteleg de ce ai pune asa ceva intr-un topic de cerere grad 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate