Sari la conținut

[ PROPUNERE ] Categorie [ Discord ]


Russien.

Postări Recomandate

  • Nume : @Russien.
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun Adaugarea une'i CATEGORII SERVERE DISCORD 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Communitate va fii mai extinsa din partea mea , + eventuale vizite 
  • PS : Regulament postare : (Doar exemplu) : Communitatea [ LEAGUECS.RO ] Permite Postarea Serverelor de Discord doar cu Tematica la Serverele care au deja DNS la noi , Serverele dinafara Communitati / DNS-ului nu sunt Permise 
  • Majoritatea Managerilor ce au Servere in communitate au nevoie de un ajutor in privinta asta , Din pacate in ziua de azi nu prea se folosesc vechile platforme , Nici macar pe Steam nu se mai sta cum se statea odata sa nu pun in calcul si TS .
  • EDIT : Andrei#1337 : Multumesc ca mi-ai zis : Sv 32/32 Respawn 1 Mondial pe Respawn , si raspuns-ul primit este sa fac advertisment.ini ? Hai sa nu ne tratam in stilul asta zic eu , ca voi specificati Ts-ul * Din pacate tot staffu Respawn.leaguecs.ro este pe discord nu ts  ... sau orice altceva nu facem decat sa va facem reclama voua sau ma gresesc ? , apreciez raspuns-ul dat ca totusi e un raspuns , Dar pe viitor cine vine cu sfaturi de genul asta , ganditi-va ca nu suntem atat de incompetenti in cat sa nu facem un mesaje.ini / Evente / Vote etc , Le aveam pe toate + Redirecte catre LeagueCs , As-i aprecia daca reclamele sunt la = daca intelegeti ce spun ... 
  • Aveti zecii de categori inutile , nu vad ce ar fii rau in ceea specificata mai sus , De o sapt ma chinui cu Diferite Parteneriate doar pe discord / Forumuri ./ Servere de Metin , Reclama aia unde face referire ? raspund eu 1 .( RESPAWN ) 2. ( LEAGUECS.RO ) 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra ,  sunt doar 5 sv-uri care au grup de discord si doar cel de zombie - cs 1.6 & cs go este populat, celalalte sunt sub 100 de membrii activi

Ts-ul e destul de populat  mai ales sv-ul comunitati cu peste 200 de oameni 

Daca vreti sa va fie mai activ sv-ul de discord printr-un mesaj in advertisent.ini , cum sunt si mesaje cu cautam admini etc .

Pe discord va puteti lua si foarte usor scam doar va da unu pm cu nitro , skinuri etc free si cativa chiar cred si primesc keylogger

La un raid sau nuke sv-ul de discord e distrus complet ca nu cred ca sunt configurate pentru anti-nuke.

Edit : Eu ti-am dat doar un exemplu , membrii din parteneriate etc nu vor fi jucatari pe sv ul sau etc , cei care vor sa vorbesca sau etc vor intra de buna voie ,  cei din parteneriate vor fi doar doar temperorar si la numar atat ( din punctul meu de vedere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:creearea unui server de discord ar duce în scâdere serverul de teamspeak, iar pentru jocul Counter-Strike 1.6 și / sau Counter-Strike Globall Offensive teamspeak-ul mi se pare ceea mai bună soluție.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Eu personal nu sunt adeptul Discord-ului . Nu folosesc si nici nu voi folosi pt Serverul pe care il Administrez. Consider ca TeamSpeak-ul este suficient , si asa sunt zile cand lumea nici pe Teamspeak nu intra . 

Contra. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere Respinsa.

Noi ca si comunitate ne axam pe TEAMSPEAK3, automat creand si un Discord ts-ul va scadea. Serverele care doresc sa foloseasca discord este strict problema lor, noi ii sustinem si cu discord si fara discord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate