Sari la conținut

[Proposal] Alexandru


Alexandru

Postări Recomandate

  • Community Developer

Nume :  @Alexandru

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Să setăm o anumită limită pentru caracterele din nume.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Am văzut că foarte mulți au nume excesiv de lung și m-am gândit să setăm o limită de caractere pentru nume, dacă sunteți toți de acord, o voi implementa chiar eu.

 

Momentan este setat așa. 
image.png

 

26 Caractere: 12345678901234567890123456 (Adică atât de lung) :D 

Mam gândit ca maxim-ul să fie de 16 Caractere - 1234567890123456 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In opinia mea , nu trebuia sa creezi un topic pentru o chestiune aproape irelevanta . 

Totusi , daca vrei sa faci o treaba buna , poti umbla si  la email (Maxim 20 - 25) dar si la parola (Maxim 32 cu caractere speciale) . 

Per total PRO daca reglezi si chestiunea mentionata anterior . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Daca afecteaza in vreun fel functionalitatea , da ... se poate regla putin chestiunea asta .

Daca nu , din punctul meu de vedere nu e ok sa limitezi un nume , poate omul  se simte inspirat sa aibe un anumit display/login name. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer
10 hours ago, ZCoder @ LeagueCS said:

In opinia mea , nu trebuia sa creezi un topic pentru o chestiune aproape irelevanta . 

Totusi , daca vrei sa faci o treaba buna , poti umbla si  la email (Maxim 20 - 25) dar si la parola (Maxim 32 cu caractere speciale) . 

Per total PRO daca reglezi si chestiunea mentionata anterior . 

Trebuia să creez un topic, nu vreau să fac totul de cap-ul meu singur și așa am făcut unele chestii la cerințele membrilor fără să mă consult și cu ceilalți fondatori. Este bine ca într-o comunitate să comunici și cu ceilalți membri să vezi dacă și ei sunt de acord, până la urmă suntem o comunitate.

@Pomarleanu @X-Tream @Ares , etc 
Aștept și părerile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu va afecta conturile deja facute cu peste 16 caractere, da, poti pune in plan!
Si ce a zis ZCoder este ok, o limita si la e-mail si parola

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate