Sari la conținut

[FOTBAL] Dragomir tranșează conflictul FCSB - CSA! „Această echipă este Steaua!” Ce spune despre Lăcătuș și Pițurcă


Ciudățel

Postări Recomandate

Jmhhc2g9OGFhZjk1NzE3NDZmODA1MTg0OTM5OGZjZDcyZmE1NTc=.thumb.jpg?tmp=2022-02-04-20-07-23&app=req-61fd6b5b21c1f&retry=1

 

Citat

Fostul conducător al fotbalului românesc a susținut la PRO X că FCSB, echipa patronată de Becali, ar fi adevarata Steaua, continuatoarei echipei care în 1989 câștiga Cupa Campionilor Europeni.

„FCSB e Steaua. Păi ce Pițurcă, Lăcătuș au fost antrenori la FCSB? Se duceau ei dacă nu,  dacă nu era Steaua? Ce Dumnezeu!?”, a spus Dumitru Dragomir 

Când i s-a amintit că Pițurcă și Lăcătuș nu o consideră Steaua pe FCSB, fostul șef de la Ligă a glumit pe seama celor doi.

„Ei, nu este Steaua acum când au fost dați afară... (ironic). Eu știu sigur ce s-a întâmplat”, a mai spus Dragomir.

Gigi Becali râde în hohote de Steaua și Pițurcă: ”O echipă de amatori! Ei se distrează acolo pe bani publici”

Patronul FCSB a comentat informația furnizată de Victor Pițurcă despre investiția americană de 50-100 de milioane de dolari la CSA Steaua.

„Mă faci să râd! Prietenul meu, dar ce să fac, dacă el a zis? Nu pot să zic nimic, doar să râd. Eu am înțeles că 50 sau 100 (n.r. - de milioane de dolari). Nu vreau să comentez ce zice Pițurcă, e prietenul meu. Dar așa ceva... 

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate