Sari la conținut

MIX-uri intre FETE [Editia 1]


AlinaM

Postări Recomandate

 

Buna, dragele mele domnisoare de pe comunitatea LEAGUECS.RO  ! 🥰 Eu sunt Alina, si in  anul 2022 m-am gandit putin si la noi (domnisoarele), prin organizarea saptamanala a mix-urilor de fete intre fete.   Pentru acest lucru insa, am nevoie de voi! 

Serverul nostru, GOLD.LEAGUECS.RO doreste sa organizeze mix-uri de 2 ori pe saptamana.
 
Mix-urile vor avea loc :

Luni    -  ora: 21:00; 

 Sambata - ora: 21:00. 

 
 Nu-i asa ca suna interesant? Esti fata si doresti sa intri si tu alaturi de mine?  Mai jos ai pasii pe care sa-i urmezi:
  1. Sa fii fata (de la nume pana la voce);
  2. Sa ai steam;
  3. Sa raspunzi topic-ului pe care l-am facut cu ,,PRO'' (pot participa Luni si Sambata) pentru a participa,  ,,Contra''(in caz ca nu poti participa).

 
Daca nu poti participa decat o zi din cele doua la mix-uri, te astept cu mesaj privat pe TEAMSPEAK/steam la detinatorul server-ului GOLD ! ZneS sau scriindu-mi  in privat pentru a ma putea informa in legatura cu acest aspect.
Pentru ca suntem la inceput cu acest minunat proiect, meciurile se vor desfasura fara premii in decursul lunii viitoare, insa in perioada imediat urmatoare , vom introduce diferite premii pentru a face jocul mult mai frumos si interesant. 😄

      
  
  
   Cele 2 mix-uri pe saptamana, se vor organiza pentru inceput pe server-ul de mix: MIXGOLD.LEAGUECS.RO ulterior putand fi jucat pe fiecare server de mix de pe comunitatea  LEAGUECS.RO
                                                          

Te astept si pe tine sa joci alaturi de noi !
Tu faci diferenta!

- MISS MIX 2022 -

 

 

Poze de la ultimul mix de fete:

O9Q8DUw.jpg

r3ESNAM.jpg
    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate