Sari la conținut

Cerere Moderator


Adr1aw

Postări Recomandate

Nume : Adrian

Vârstă : 17

De ce dorești să aplici pentru acest grad?  Deoarece am mai fost moderator si din cauza scoli nu am mai avut timp .

Ce sectiune dorești spre moderare? : gaming.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :deocamdata nu stiu.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : activitatea... e cam 70% ca merg si la munca .

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da stiu si imi voi asuma greselile.

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? :DA dar imi asum orice.

Alte precizări :nu am))

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Depinde ca sunt cu munca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg unde vezi tu activitatea ta de 70% ca ai 2 posturi pe forum unul dintre ele fiind acesta 

incearca sa faci activitate la categoria pe care doresti sa o moderezi si dupa revii cu o cerere

CONTRA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic, avem un om in minus deci avem nevoie de oameni care sa se implice. Eu zic :PRO: sa intri in perioada de testare, macar cateva posturi pe zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.10.2021 la 16:44, Adr1aw a spus:

Nume : Adrian

Vârstă : 17

De ce dorești să aplici pentru acest grad?  Deoarece am mai fost moderator si din cauza scoli nu am mai avut timp .

Ce sectiune dorești spre moderare? : gaming.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :deocamdata nu stiu.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : activitatea... e cam 70% ca merg si la munca .

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da stiu si imi voi asuma greselile.

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? :DA dar imi asum orice.

Alte precizări :nu am))

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Depinde ca sunt cu munca

Salut, daca iti doresti foarte mult acest grad apuca-te de o activitate decenta timp de o saptamana si te astept cu o alta cerere.

Pe LeagueCS cautam calitate nu cantitate. Posturile trebuie sa arate frumos ordonate, cu sursa, culoare pe text + imagini.

Pentru orice alte nelamuriri te astept cu PM si te voi ajuta.

:RESPINS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate