Sari la conținut

Cerere grad asd


asd9909

Postări Recomandate

Nume: asd

Uniqe ID: I3pt2+E/xPqZFThDauEgu1hkQ88=

Gradul dorit: Super-Moderator

Motiv?:  Din cauza ca nu prea mai joc pe mix-uri doar rar si pe TS3 intru zilnic, as dori sa mi se schimbe gradul de Guard Mix-Area cu gradul mentionat mai sus.

Cu ce poti ajuta comunitatea?:  Cu orice este nevoie, adica am grija sa nu intre perosane sa faca reclame, sa injure sau sa jigneasca pe ceilalti membrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

29 minutes ago, asd9909 said:

Cu ce poti ajuta comunitatea?:  Cu orice este nevoie, adica am grija sa nu intre perosane sa faca reclame, sa injure sau sa jigneasca pe ceilalti membrii.

Mi se pare inutil

:CONTRA:

Maxim Helper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intai sa vedem implicare din partea ta care consta in partea de TS3 si nu de mixuri si dupa aceea vi cu cere pentru grad  . 

 La camera de asistenta tehnica , indrumi oamenii care au nevoie de ajutor , cauti persoanele din staff capabile sa le ajute , cauti implicare tu , nimeni nu o sa vina sa  roage . Hai sa prosperam putin . 

Ai un pro pentru helper si dupa aceea mai discutam ( fapte nu promisiuni ) , decizia ramane la @SeMeGe

  Succes si spor la treaba mai ales daca esti zilnic pe TS3 . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, NeRvOaSa a spus:

Intai sa vedem implicare din partea ta care consta in partea de TS3 si nu de mixuri si dupa aceea vi cu cere pentru grad  . 

 La camera de asistenta tehnica , indrumi oamenii care au nevoie de ajutor , cauti persoanele din staff capabile sa le ajute , cauti implicare tu , nimeni nu o sa vina sa  roage . Hai sa prosperam putin . 

Ai un pro pentru helper si dupa aceea mai discutam ( fapte nu promisiuni ) , decizia ramane la @SeMeGe

  Succes si spor la treaba mai ales daca esti zilnic pe TS3 . 

Pentru helper am fost acceptat de mult timp.. dar nu mi-a bagat nimeni gradul...

Venind vorba de implicare, de fiecare data cand a fost nevoie am ajutat...nu pot sa merg la fiecare membru in parte sa intreb daca are nevoie de ajutor si in plus, cu guard nu prea poti ajuta cu asa multe pe ts :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost acceptat de Alexya care nu mai face parte din staff-ul nostru acum.

:ACCEPTAT:pentru helper si vom vedea pe viitor ce se va mai întâmpla. Momentan vreau sa vad ce faci cu helperul apoi discutam de up.

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate