Sari la conținut

~ cerere moderator ~ cosm1n.


Postări Recomandate

Nume :  Cosmin Marius

Vârstă :  20

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  sunt pe comunitate de cand s-a deschis , am stat pe aici cam non-stop si mi se pare una dintre cele mai "forta" comunitati si m-am decis sa va dau o mana de ajutor

Ce sectiune dorești spre moderare? :  PUBG MOBILE / STIRI SPORT & IT ZONE

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : activitate / postari noi & vizualizari multi care ma stiu inainte sa raman fara grad ajungeam la un nr de 500/600 de vizualizari la postari. 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  nu este una foarte buna , insa am incercat sa postez ce apare "nou" si interesant la jocurile pe care ma joc .

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? :  da

Alte precizări : n-am .

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO: Avem nevoi de staff si din cate am inteles chiar daca ai mai avut grad atata timp cat ai fost activ chiar ti-ai facut treaba.Sper ca de data asta sa nu se mai repete istoria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:RESPINS:,

Ai avut atatea sanse sa ne arati ca poate vrei sa faci ceva dar nu ti ai dat niciodata interesul.

Nu avem nevoie de persoane in staff care vin si pleaca in fiecare luna. Repet ti au fost acordate destule sanse, de care ti ai batut joc in trecut. 
 

:LOCKED:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate