Sari la conținut

Cerere moderator Stat3


Postări Recomandate

Nume :  @stat3

Vârstă :  18

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : pentru a ajuta acceasta comunitate sa creasca!

Ce sectiune dorești spre moderare? : Socializare

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : sa facem un articol despre jocuri cat mai po**r!

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : eu sumt un om serios si nu dau inapoi ce ce fac am mai fost pe multe forumuri ca moderator si m-am descurcat bine !

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? sunt foarte constient ,si e normal!

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : desiguri,imi dau seama!

Alte precizări : nu

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : In ori ce caz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Momentan consider ca nu ai suficienta activitate pentru a fi moderator. Ai contul din 2020 luna mai, de ce te-ai gandit de-abea acum sa aplici? De atunci ai doar 7 posturi, dintre care 1 este aceasta cerere.  

Revino cand ai activitate in zona pe care o moderezi si de asemenea cand ai sa ne spui mai multe decat "  eu sumt un om serios si nu dau inapoi ce ce fac am mai fost pe multe forumuri ca moderator si m-am descurcat bine ! " De asemenea, mai multa grija la gramatica si la exprimare. 

Cu drag,

ella 

 

image.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate