Sari la conținut

carere slot


Postări Recomandate

Nume:Frog H O O D I E,Nick:froggie,varstra:13,locatia:romania bucuresti,ore jucate:16,steam id:nu am cumparat cs dupa steam,de ce vreau grad?:as vrea sa am slot si sa fac parte din echipa si sa ajut la servar si sa facem o comunitate mare,Vati alaturat grupului de steam?:nu ca nu am,alte obiectii:fac promovari pe tiktok si intagram,ai citit regulamentul?:da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Frog H O O D I E a spus:

Nume:Frog H O O D I E,Nick:froggie,varstra:13,locatia:romania bucuresti,ore jucate:16,steam id:nu am cumparat cs dupa steam,de ce vreau grad?:as vrea sa am slot si sa fac parte din echipa si sa ajut la servar si sa facem o comunitate mare,Vati alaturat grupului de steam?:nu ca nu am,alte obiectii:fac promovari pe tiktok si intagram,ai citit regulamentul?:da

Salut, aceasta categorie este destinata membrilor ce vor sa faca din staff-ul forum al comunitatii.
Te rog frumos sa accesezi acest link(https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1275-counter-strike-16-»-servere-oficiale/) si sa cauti serverul unde joci ca sa aplici acolo pentru admin/slot. 
Te rog frumos sa nu mai postezi aici. 

:RESPINS: 

:LOCKED: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate