Sari la conținut

Cerere functie admin cs 1.6


Postări Recomandate

Salut! Numele meu este Mario, am 19 ani si sunt foarte activ pe partea de moderare a jocurilor! Doresc sa obtin aceasta functie de admin deoarece ma joc numai pe acest server, de dimineata pana dimineata, este foarte tare serverul! Deobicei sunt foarte multi codati si vreau sa pastrez pacea si linistea celorlalti jucatori care vor sa se joace linistiti! Numele meu pe server este NeedForWeed! Zi/seara faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, NeedForWeed a spus:

Salut! Numele meu este Mario, am 19 ani si sunt foarte activ pe partea de moderare a jocurilor! Doresc sa obtin aceasta functie de admin deoarece ma joc numai pe acest server, de dimineata pana dimineata, este foarte tare serverul! Deobicei sunt foarte multi codati si vreau sa pastrez pacea si linistea celorlalti jucatori care vor sa se joace linistiti! Numele meu pe server este NeedForWeed! Zi/seara faina!

Salut, aceasta sectiune este destinata membrilor ce doresc sa faca parte din staff-ul forum al comunitatii!

https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1275-counter-strike-16-»-servere-oficiale/ Intra pe acest link si cauta serverul unde te joci dupa care aplici acolo pentru admin!

Zi faina!

:RESPINS:

:LOCKED: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate