Sari la conținut

Propunere BadKarma


BadKarma

Postări Recomandate

*Nick: BadKarma
*Sugestie: *MUZICA* 

Propunere: Propun ca fiecare profil sa aibe acces sa-si seteze o muzica pe fundal
*Detalii: Gen ex : Intru pe profilul lui BadKarma e  melodia ce l reprezinta , intru pe profilul lui x e muzica ce l reprezinta. 
*Cu ce ar ajuta comunitatea?: Un asptect foarte frumos. 
*Alte informatii: Nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Argumentul pentru contra este in felul urmator, este un plugin anume pentru aceasta sugestie si ar ingreuna sistemul forumului. Din cauza asta merg atatea forumuri foarte greu, din cauza pluginelor "degeaba" puse. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.10.2019 la 17:20, Alexandra a spus:

Parerea mea este ca este un plugin in plus. Nu cred ca este atat de important, ci probabil mai degraba enervant. Multi isi vor pune sunete dubioase si animalice. Din partea mea un mare contra. 

:CONTRA:

acest sistem iti permite doar sa pui o melodie incarcata de pe youtube, nu cred ca toti ar cauta aceste *sunete dubioase* eu cred dupa parerea mea ca ar fii un confort, iar pentru acei cu sunete dubioase poti pune *mute site*, oricum aceste sunete daca vrei sa le spui asa o sa fie doar pe profilul user-ului. Nu le poti asculta daca esti la main forum. Iar daca vizitezi profilul lui x si nu ti place ce auzi exista mute site sau puteti pune in regulament o regula care interzice asa ceva si pot fii sanctionati cu nuj. oricum fiecare isi are parerea lui deci ti o respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate