Sari la conținut

[Propunere] Create categorie mapping


Miiihai

Postări Recomandate

Nume : Miiihai

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se daca o categorie pe forum pentru crearea hartilor de Counter Strike 1.6.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Un plus comunitatii. Nu cred ca exista comunitati care sa aiba sectiune de mapping. Aici nu ma refer cum mi s-a spus aici: 

 Ma refer strict la tutoriale pentru a face o harta. De sectiune ma pot ocupa eu din putinul pe care-l stiu. Cum am zis si in trecut, existau forumuri specializate pe asta, dar in timp au murit, multi romani s-au lasat de facut harti, etc. Eu personal nu vad nimic rau in a fi facuta aceasta sectiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prezent, sunt foarte putini romani care stiu sa creeze o harta de la 0. Eu nu as face un tutorial sau as adauga tutoriale despre crearea unei harti cand n-am habar sa le folosesc!

Tutorialele de pe net, ori sunt vechi, ori sunt incomplete, ori nedetaliate. Daca vrei sa inveti, ia legatura cu Tatu Eugen si vezi daca ar dori el sa te invete ceea ce stie, iar apoi, daca vrei, te asteptam sa ne arati ceea ce ai invatat!

Personal, consider ca nu va fi vizionata acea sectiune, nu vor fi informatii concrete si corecte, asa ca prin urmare, CONTRA la cerere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Pomarleanu said:

In prezent, sunt foarte putini romani care stiu sa creeze o harta de la 0. Eu nu as face un tutorial sau as adauga tutoriale despre crearea unei harti cand n-am habar sa le folosesc!

Tutorialele de pe net, ori sunt vechi, ori sunt incomplete, ori nedetaliate. Daca vrei sa inveti, ia legatura cu Tatu Eugen si vezi daca ar dori el sa te invete ceea ce stie, iar apoi, daca vrei, te asteptam sa ne arati ceea ce ai invatat!

Personal, consider ca nu va fi vizionata acea sectiune, nu vor fi informatii concrete si corecte, asa ca prin urmare, CONTRA la cerere!

Are mare dreptate, :CONTRA:si de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere respinsă , 

Dacă dorești să postezi ai două opțiuni: secțiunea de tutoriale la categoria Counter Strike 1.6 și , cum a spus și colegul meu , la secțiunea scripting.

Nu are rost să adăugăm tot mai multe categorii care nu vor avea activitate decât pentru câteva zile și după ce pleci tu s-a terminat și activitatea.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate