Sari la conținut

Sugestie adaugare sub-categorie


Mr.Stick

Postări Recomandate

Nume : Mr.Stick

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun inlocuirea sub-categoriei "Pariuri sportive" de la Multimedia cu ''Fitness".

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Din cate observ, aceasta comunitate este una mare si sunt sigur ca multi dintre membrii acesteia nu stau non-stop pe calculator si chiar prefera sa faca alte activitati in timpul lor liber. Dupa parerea mea, aceasta sub-categorie poate influenta pozitiv multa lume de aici. Datorita ei vom putea invata multe despre acest "domeniu", daca ii pot spune asa. Prima oara mi-a venit in minte sa introducem in ea blog-uri,alimentatie, retete(am vazut ca aveti gastronomie, dar aici este cu totul alta mancare de peste), antrenamente, programe de antrenamente, transformari,suplimente, stiri in fitness, explicarea exercitiilor (am observat multi oameni care gresesc). Deocamdata astea mi-au venit mie in cap acum, daca am ratat ceva cei cu experienta in domeniu pot lasa un raspuns. Mi se pare foarte utila aceasta sub-categorie daca chiar doresti sa inveti ceva in acest domeniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca avem nevoie de o astfel de categorie, sunt destule cateogrii si pe langa asta toti care au nevie de sfaturi/exercitii pentru fitness pot cauta foarte simplu pe youtube.

Eu unul sunt CONTRA.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, snK said:

Nu cred ca avem nevoie de o astfel de categorie, sunt destule cateogrii si pe langa asta toti care au nevie de sfaturi/exercitii pentru fitness pot cauta foarte simplu pe youtube.

Eu unul sunt CONTRA.

 

Sunt destule categorii... Interesant.

Normal ca va plangeti ca sunt destule categorii, ca e forumul prea lung cand voi aveti "About World", "Istorie si turism", "Sports", "Stiri IT"  pe care pur si simplu le puteti face una singura. La fel si la cea cu userii internationali. Puteti face "STIRI" si acolo sa le puneti pe restul. Este mult mai ordonat si nu ocupa loc.

Sa nu mai zic si de "Pariuri sportive", "TV series" si "Love & sex" care sunt facute degeaba si nu se ocupa nimeni.

Decat sa lasi reply numai pentru +1 post, mai bine nu o mai fa. Dupa ce am plecat de aici cand ma chemase xtream am invatat ceva. Intai gandesc si dupa spun. Iti recomand.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai să facem o românească.

Sunteți de acord să înlocuim categoria dragoste și sex sau psihologie cu această categorie? 

 

 

Și pe lângă asta, dacă doriți categoria , vreau să am minim 2 moderatori care să se ocupe de ea ( nu vreau posturi copy paste, vreau topicuri calitative)

 

Aștept să vă editați posturile de mai sus și reply cei care nu și-au exprimat opinia 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ParazYtuLIsCute a spus:

Hai să facem o românească.

Sunteți de acord să înlocuim categoria dragoste și sex sau psihologie cu această categorie? 

 

 

Și pe lângă asta, dacă doriți categoria , vreau să am minim 2 moderatori care să se ocupe de ea ( nu vreau posturi copy paste, vreau topicuri calitative)

 

Aștept să vă editați posturile de mai sus și reply cei care nu și-au exprimat opinia 

Pro pentru inlocuirea "dragoste/sex sau psihologie"

Contra pentru "pariuri sportive" 

Daca doriti ma apuc eu de pariuri sportive in calitate de moderator si activez in aceasta sectiune!

Singur pe banii mei voi plasa pariuri reale si cine stie poate facem cu totii un banut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.11.2020 la 14:02, ParazYtuLIsCute a spus:

Hai să facem o românească.

Sunteți de acord să înlocuim categoria dragoste și sex sau psihologie cu această categorie? 

 

 

Și pe lângă asta, dacă doriți categoria , vreau să am minim 2 moderatori care să se ocupe de ea ( nu vreau posturi copy paste, vreau topicuri calitative)

 

Aștept să vă editați posturile de mai sus și reply cei care nu și-au exprimat opinia 

:PRO: pentru ideea asta. Oricum mai restrangem Multimedia. Sunt foarte multe categorii acolo. + Categoria de fitness v-a fi mai usor de promovat pe facebook etc.

La 28.11.2020 la 16:45, -=Marlboro=- a spus:

 

Daca doriti ma apuc eu de pariuri sportive in calitate de moderator si activez in aceasta sectiune!

Singur pe banii mei voi plasa pariuri reale si cine stie poate facem cu totii un banut :D

Telegram LeaguecsBET :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am vazut cererea si raspunsurile colegilor mei, intervin putin cu micile modificari:

Sectiunea Socializare are urmatoarele:
- Jocuri forumiste (activa cu raspunsuri zilnice pentru off-topic)
- Psihologie (nu foarte activa, dar sunt anumite topicuri informative acolo, care trebuiesc doar distribuite si vor fi citite, pentru ca ai ce sa inveti din ele)
- Memes List (foarte inactiva, posteaza doar 2 persoane)
Sectiunea Multimedia are urmatoarele:
- Despre lume (destul de activa, cu postari aproape zilnice, cei drept cu topicuri copy-paste, dar o sa cautam personal sa se ocupe de aceasta sectiune)
- Sport (destul de activa, cu informatii numai despre lumea sportului)
- Dragoste & Sex (intradevar, o sectiune ce trebuie stearsa sau inlocuita cu alta)
- Anime (nu foarte activa, dar incet incet vor fi postari acolo)
- Seriale (nu foarte activa, dar o sa vorbim la urmatoarea sedinta a forumului daca inlocuim aceasta sectiune cu ceva sau o unim cu Filme)
- Filme (destul de activa, informativa pentru cei ce vor sa caute un film)
- Muzica (destul de activa, in care poti vedea cam ce muzica asculta fiecare membru de pe forum)
- Istorie & Turism (nu foarte activa, vedem la urmatoarea sedinta ce facem cu aceasta sectiune)
- Automobile (nu foarte activa, dar ar mai trebui cateva persoane ce ar modera aceasta sectiune si o sa fie activa)
- Stiati Ca? (destul de activa)
- Gastronomie (destul de activa, informativa pentru cei ce doresc sa invete arta culinara si nu numai)
- Pariuri Sportive (inactiva, o s-o inlocuim cat de curand daca nu doreste cineva sa se ocupe de aceasta sectiune)
Sectiunea Tehnologie & IT Zone (cam inactiva toata sectiunea, dar o sa incercam s-o punem pe butuci)
Sectiunea Jocuri Online (destul de activa pe anumite jocuri, incercam sa cautam staff competent pentru fiecare joc in parte)
Sectiunea Magazin Virtual (nu este activa, dar daca cineva dintre membrii comunitatii vrea sa vanda ceva, este bine venita orice informatie care poate fi cumparata tot de un membru al comunitatii)

Intr-un final, sectiunile colorate cu rosu la sedinta pe care o avem sambata, o sa luam o decizie in privinta lor (stergere sa imbinare cu alta sectiune), iar cele cu o culoare portocalie are nevoie de un staff care sa le activeze!

In privinta sub-categoriei sugerate de tine, daca crezi ca esti capabil sa te ocupi de ea, de ce nu, o cream si iti punem gradul de moderare pe sectiunea specificata!
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate