Sari la conținut

Propunere Design Zone


snK

Postări Recomandate

Nume : snK

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge la zona Design o sub categorie numita gfx academy, de aceasta categorie sa se ocupe liderii de la design, in fiecare luna sa deschida o campanie pentru cine vrea sa invete sa lucreze in photoshop/ AE.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Din cate am vazut multi membrii ai comunitatii vor sa invete cate ceva nou pe partea de design.

Stiu ca a mai fost categoria respectiva dar nu s-a dat dovada de seriozitate( ma refer la liderii din trecut), ma gandesc ca acum se poate ocupa @lyfe de ea.

EDIT: Am explicat mai sus, ca liderii care au fost inainte nu si-au dat interesul pentru aceea categorie.

@ParazYtuLIsCute

Eu zic ca merita incercat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Septembrie ma gandesc la aceasta propunere dar nu am cum sa o pun in practica. Este nevoie de minim 3 designeri (decenti) pentru a activa pe aceasta sectiune + lucrez in ps din iunie deci nu ma consider ca as putea explica foarte multe. Inteleg ca sunt multi care vor sa invete, dar e si nevoie de timp si oameni.

Cand "campania moderatori/designeri" a fost activa eu m am oferit sa i ajut pe cei ce vor sa se implice pe zona de design cu niste sfaturi sau se le explic cate ceva pe teamspeak.

Probabil ma voi gandi sa o deschid pe la mijloc de decembrie cand voi termina cu testele si voi intra in vacanta.

:RESPINS: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate