Sari la conținut

Propunere sub-categorie


Killua the GODDEST

Postări Recomandate

Nume : Killua the GODDEST

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge la "Multimedia" o sub-categorie pentru "Anime".

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Cum sunt multi fani filme sau seriale, sunt si pentru Animeuri si cred ca ar aduce un plus forumului pentru ca ar mai creste activitatea avand o sub-categorie noua + sunt sanse mai  mari sa fim gasiti pe google cu ajutorul tagurilor, + ca nu cred ca incurca pe nimeni. Daca este problema de oameni, ca nu vrea nimeni sa ia sub categoria sau ceva, o pot lua eu fiindca sunt "specializat" pe acest domeniu + ca am mai avut moderator pe alte forumuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anime-urile se pot posta la sectiunea "Seriale", dar ar fi ceva interesant sa fie asa ceva. 

Zic sa vorbesti in privat cu @ParazYtuLIsCute sa discutati mai bine despre categorie, poate te ai mai gandit la ceva inafara de ceea ce zici in topic.

:PRO: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, lyfe a spus:

Anime-urile se pot posta la sectiunea "Seriale", dar ar fi ceva interesant sa fie asa ceva. 

Zic sa vorbesti in privat cu @ParazYtuLIsCute sa discutati mai bine despre categorie, poate te ai mai gandit la ceva inafara de ceea ce zici in topic.

:PRO: 

Scuze pt double-post sau cum se numeste, dar am vrut sa precizez inainte sa se ia o decizie asupra propunerii, faptul ca este o diferenta uriasa intre SERIAL/FILM/ANIME. Toate 3 fac parte dintr o gama diferita de "produse", iar sa incadrezi serialele la animeuri sau invers, nu e ok, sunt cu totul alta mancare de peste. Si da, desigur, ca m am gandit ce sa scriu in fiecare topic in parte, si cum sa arate sectiunea, tocmai de aia am propus sa fie o sectiune separata pentru animeuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aș vrea să știu dacă am măcar 2 oameni să se ocupe de această viitoare categorie ? Aici mă refer în primul rând la moderatori. 

Acum 15 ore, Killua the GODDEST a spus:

Scuze pt double-post sau cum se numeste, dar am vrut sa precizez inainte sa se ia o decizie asupra propunerii, faptul ca este o diferenta uriasa intre SERIAL/FILM/ANIME. Toate 3 fac parte dintr o gama diferita de "produse", iar sa incadrezi serialele la animeuri sau invers, nu e ok, sunt cu totul alta mancare de peste. Si da, desigur, ca m am gandit ce sa scriu in fiecare topic in parte, si cum sa arate sectiunea, tocmai de aia am propus sa fie o sectiune separata pentru animeuri.

De asemenea, te rog, postează aici , un exemplu de anime ( creează un model aproximativ de postare , astfel încât să văd cum ar arata o prezentare de Anime). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa reproduc exact cum vreau sa arate topicul pentru ca nu pot face asta intr un reply, dar pot exemplifica "scheletul":

 

                                                                                                                    [Poza Anime]

                                                                                                                      [Nume Anime]

                                                                                             
                                                                                                            [Descriere Anime]

 

  • Genuri:
  • Teme:

 

Watch Here: INTERN (RO SUB)  - Subtitrat in Romana
Watch Here: EXTERN (EN SUB) - Subtitrat in Engleza

 

  • Numar episoade:
  • Ultimul Episod: 

 

 

Asta asa ca schelet, insa desigur ca totul va fi frumos organizat in pagina, incat sa fie aesthetic si usor de dat seama ce si cum.

Cat despre moderatori, ma pot ocupa si singur de sectiune fiindca am mai facut asta in trecut pe o alta comunitate si tot asa, am fost singur si totusi am reusit sa ating pragul de 800 de posturi, de la 30/40 cate aveam, majoritatea fiind facute pe sectiunea mea. Cat despre topicuri, o sa fac un mini-regulament strict pentru sectiunea aceea incat sa nu se faca post-hunt. Daca cineva se ofera sa ma ajute, nu am nici o problema cat timp "respecta" cum sta treaba acolo, adica sa ma ajute, nu sa le faca la misto.

De ex, un topic unde vor fi postate amv-uri, un topic pentru stiri din lumea anime de ex ce anime uri apar si data aproximativa si chestii de genu, cat si pentru manga, recenzii si etc.

@ParazYtuLIsCute

 

                                                                                                                      

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, m-ai convins.

Propunere acceptată.

Te rog frumos să-mi lași un mesaj privat cu categoriile pe care dorești să le aibă secțiunea.

 

 

Iar pentru colegii mei moderatori: dacă doriți să îl ajutați, va rog sa îmi lăsați un mesaj pe forum sau pe TeamSpeak. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate