Sari la conținut

Un nou mod.


Twix !

Postări Recomandate

Nume : Twix !

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Cititi totul mai jos

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Stiu ca in regulament scrie ca aici se fac propuneri/sugestii pentru forum, dar propunerea mea vine special pentru intreaga comunitate si nu cred ca pot posta in alta categorie, sper sa nu-mi fie inchis topicul si ca macar sa-i acordati putina atentie.

Bun, numele meu este Alex, am avut in trecut o activitate foarte mare in lumea Counter-Strike-ului, mai ales in modul Zombie. Dar m-am lasat de toate aceste lucruri de ceva timp, insa doresc sa revin. Dar nu vreau sa revin pur si simplu ca sa ma joc, doresc sa aduc ceva nou, mai exact este vorba despre modul Zombie. Am avut multe servere in trecut de Zombie, 2 dintre ele au avut mare succes pentru ca erau foarte diferite fata de restul. Dupa cum bine stiti exista Zombie Plague, Zombie Biohazard si Zombie Escape, exista si Zombie Infection in trecut (poate multi nu stiti, dar e ok). De ce va spun toate astea ? Si de ce am ales aceasta comunitate ? In primul rand, am ales leaguecs.ro pentru ca v-am urmarit de ceva timp si am vazut ca intr-adevar este o comunitate serioasa si cu mare potential si cred cu tarie ca se pot face lucruri mari. Si va spun toate astea pentru ca, ca sa realizez acest proiect, am nevoie de ajutorul comunitatii. Stati linistiti, nu este vorba de bani, este vorba de partea "tehnica" a lucrurilor, deoarece nu am o experienta foarte mare in asa ceva si imi este cam imposibil singur. Am niste idei si am nevoie de niste oameni capabili cu care le pot aduce la realitate, nu ma intereseaza cat dureaza si desigur ca server-ul o sa ramana in comunitatea leaguecs. Mai pe scurt, doresc sa creez un nou mod Zombie, folosind ideile mele.

Leaguecs.ro ma poate ajuta cu oameni, daca doriti acest lucru desigur. Oamenii sau omul respectiv o sa fie platit pentru munca depusa. Cred cu tarie ca server-ul, daca poate fii realizat, o sa aiba un succes urias, iar acest lucru o sa ajute foarte mult comunitatea. Sunt un om serios, as vrea oameni la fel de seriosi. Desigur, asta doar daca doriti sa va implicati. Deci, pentru moment cam atat este de spus, pentru cine este interesat de acest lucru putem discuta chiar in topicul acesta sau in privat pe forum. Voi pune si identitatea mea reala la dispozitie, pentru ca doar asa se poate lucra cu incredere. Astept raspunsurile voastre si va multumesc pentru atentie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Alexandra a spus:

@wewe @ LeagueCS @Shadows Adi

Voi sunteti cei care lucreaza pe partea tehnica, daca puteti sa lasati un reply baiatului. Thanks!

 

 

Acum 3 ore, Shadows Adi a spus:

Salut,

Suna interesanta propunerea pe care ai forumulat-o mai sus, putem vorbi aici sau in privat ( unde te simti mai confortabil ).

Va multumesc pentru raspunsuri, iti voi trimite cat de curand un mesaj privat, Shadows.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, X-Tream a spus:

Bine ai venit pe LeagueCS Romania! Discuta cu @Shadows Adi sau cu @wewe @ LeagueCS  si mai mult ca sigur vor gasii ei o rezolvare pentru propunerile tale. Te asteptam si pe TS, suntem deschisi la idei si la noi "provocari". 

Multumesc pentru urare si apreciez, am sa intru si pe TS si ma bucur sa aud ca sunteti dispusi la asa ceva. As dori daca se poate ca topicul sa ramana deschis, pentru eventuale informatii, multumesc pentru intelegere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate