Sari la conținut

Cerere grad Andrei


Andrei2001

Postări Recomandate

Nume :  Andrei 

Vârstă : 19 

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :   Pentru ca as vrea sa ajut forumu,si sa ma implic cel mai mult in comunitatea asta sa o ajut cu cat pot ca sa urce tot mai sus !

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Libera

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate intensa si postari cat mai multe 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : nu prea am fost asa demult activ in ultima vreme doar ca as vrea sa revin in forta si chiar daca sunt vechi nu conteaza asta dar incerc cat demult pot sa revin in forta 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : da

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : da

Alte precizări : Sper sa fiu acceptat ! 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai nici un post macar in categoriile pe care le.doresti.spre moderare.

Te sfatuiesc sa refaci cererea in cadrul campaniei :

Cererile facute aici se supun criteriilor generale, ceea ce tu nu indeplinesti.

Ne revedem cu cea facuta in Campanie.

Contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum te-a sfatuit si colegul meu, dupa activitatea ta trebuie sa faci o cerere unde ti-a spus el. 

Sfatul meu ar fi sa nu te grabesti nici cu cererea acolo, deoarece oricum vei fi intr-o perioada de proba. Asa ca apuca-te cateva zile si dovedeste ce activitate poti sa faci, iar apoi te asteptam cu cel mai mare drag in staff. 

:RESPINS:

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate