Sari la conținut

[RECLAMAȚIE] - STAFF Designeri


Postări Recomandate

Nume: Poseidon

Numele celui reclamat?: @xxhevvoxx♔ , @lyfe

De ce faci această reclamație?: Frate sunteți 5 designeri și nu vă dați interesul pentru comunitate...nu vreau să dau nume dar sunt multe cereri de lucrări arhivate sau cum e și cererea mea cu 0 râspunsuri... Eu cer o lucrare ca oricare alta și absolut nimeni nu își dă interesul, și sunt sigur că nici de acum nu se va da. Nu o zic în nume de rău dar ar fi bine dacă STAFF-ul s-ar alege mai prudent. Eu nu îs designer dar am mai făcut și eu lucrări pentru că știu cum e să nu fi băgat în seamă. Nu e un atac la persoanele menționate ci doar o nemulțumire exprimată în cuvinte. Zi faină!

Dovezi: + alte lucrări din arhivă

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Poseidon alias Dani majoritatea designerilor au moderator ce inseamna ca avem mai multe roluri deci momenta 3 - 4 designer daca te crezi tu capabil sa fii mai activ propun sa faci o cerere de designer dar nu judeca numai dupa ce vezi tu. Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, nu îi cunosc, dacă vine unu care nu are treabă cu forumul citește lista de staff la fel ca mine, nu e vina mea.

 

Acum 37 minute, FloridoareIsBack a spus:

@Poseidon alias Dani majoritatea designerilor au moderator ce inseamna ca avem mai multe roluri deci momenta 3 - 4 designer daca te crezi tu capabil sa fii mai activ propun sa faci o cerere de designer dar nu judeca numai dupa ce vezi tu. Mersi!

Nu zice nimeni că nu sunteți capabili, ci pur și simplu nu vă dați interesul...aplicați pentru un grad, vă asumați. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,  hevo, nu mai este designer, s-a retras. Lyfe, a început școala și a anunțat că va dispune de mai puțin timp decât de obicei.

Ia, te rog frumos, în calcul faptul că pentru unii sunt ultimele zile de vacanță, lucru de care profită, totodată gândește-te că pentru unii deja a început școala (lyfe spre exemplu). 
Colegii noștri își asumă gradele, dar ai nimerit o perioadă în care mulți dintre noi suntem prinși în treburile din viața reală , nu cea virtuală.

Pe lângă aceste argumente, citez o regulă

Citat

3. Din bun simţ, rog designerii acestei comunităţi să nu evite mai mult de 2 cereri consecutive, înţeleg dacă nu vă place stock-ul, sau orice alt ceva, dar nu evitaţi mai mult de două cereri.
 

 

Chiar și așa, se va găsi timp să răspundem la oferta ta și a celorlalți membri.  Există, de asemenea, o campanie pentru designeri deschisă, semn că dorim să mărim echipa să putem răspunde mai repede. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare rau ca asa tarziu.(Am niste probleme pe moment)
Deci:
1. Am si eu viata personala. Ex- am inceput scoala, am si eu probleme de sanatate, am si eu prieteni care ma cheama la serbarile lor, am si eu prieteni carora nu le e bine pe moment si trebuie sa i ajut.
2. Imi pare rau ca nu ti s-a rezolvat cererea dar nu detinem vreo vina pentru ca comunitatea de design din Romania a scazut de la 100% la 10% in ultimii 5 ani. Incercam fiecare sa invatam si sa rezolvam ce putem.
3. Stiu ca nu conteaza asta dar personal nu simt interes pentru o cerere in care stiu ca domnul in cauza este un "designer" si isi poate creea ceva. (Nu inseamna ca nu as raspunde daca am timp)
4. Ce motivare ai tu cand vezi intr o cerere ca unul pune stockul complet alb sau cand iti zice la alegere, sau ca nu a citit regulamentul.

Noi ca grade administrative avem foarte multa treaba chiar daca nu se vede, voi ca membri aveti o singura treaba(cititi regulamentele).

Imi pare rau pentru problema ta, am niste idei privind zona design dar in viata nu poti singur.

O zi buna !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate