Sari la conținut

[PROPUNERE] SERVER MARKET


snK

Postări Recomandate

Nume : snK 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge o categorie numita "Server Market"(sau alt nume asemanator cu asta), unde sa posteze toti membrii care vor sa isi deschida un sv (la noi in comunitate bine inteles) daca au nevoie de sprijin financiar/membrii pentru staff/suport tehnic pentru sv etc... 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Ar fi foarte benefic pentru cei care vor sa isi deschida un sv si au nevoie de staff/suport tehnic sau chiar sprijin financiar, deschide un simplu topic si cei interesati pot lua legatura foarte usor cu membrul respectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca postez aici chiar daca nu fac parte din staff

Din partea mea ai un Contra .

De ce ? 

Se poate face topicul pe leaguecs sa stranga cat mai multi oameni iar serverul sa se deschida pe o alta comunitate :D

P.S : e doar opinia mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul meu este clar :CONTRA: Prea multa bataie de cap si daca ar fi sa fie cine se ocupa de sectiunea aia 

Sunt multi copi care isi deschid sv si dupa le inchid si o sa ai numa necazuri @snK

Mai astept Pro si contra. Dar sa fie argumentate cum a scris  @Shadows Adi  si @-KnockOut-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, AdR a spus:

Raspunsul meu este clar :CONTRA: Prea multa bataie de cap si daca ar fi sa fie cine se ocupa de sectiunea aia 

Sunt multi copi care isi deschid sv si dupa le inchid si o sa ai numa necazuri @snK

Mai astept Pro si contra. Dar sa fie argumentate cum a scris  @Shadows Adi  si @-KnockOut-

Cam asta ai putea spune si la cereri dns, nu are rost sa le accepti pentru ca s-ar putea sa plece mai devreme sau mai tarziu. Ideea este buna, insa trebuie sa se stie inca de la inceput ca activitatea pe acolo nu o sa prea existe, foarte rar. Exista si persoane care vor face greseli, dar si persoane care vor sa deschida in leaguecs pentru ca asa vor ei.

 

Cat despre moderat, chiar nu am idee de ce cineva se asteapta la 100 topicuri pe zi. Nu stiu daca multi ati prins vremurile din 2010-2011, insa nu mai este ca atunci cand multi ar vrea un server de joc. Nu o sa dau nici pro nici contra, insa m-a amuzat raspunsul lui @AdR in care precizeaza de argumente, dar el de fapt nu are argumente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, AdR a spus:

Raspunsul meu este clar :CONTRA: Prea multa bataie de cap si daca ar fi sa fie cine se ocupa de sectiunea aia 

Sunt multi copi care isi deschid sv si dupa le inchid si o sa ai numa necazuri @snK

Mai astept Pro si contra. Dar sa fie argumentate cum a scris  @Shadows Adi  si @-KnockOut-

Din moment ce am facut propunerea imi asum responsabilitatea, o sa ma ocup eu de categorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:

 

Ar fi util avand in vedere ca in 2020 e greu sa mai ridici un server gasind admini si sprijin financiar / tehnic. Ar fi o activitate in plus si un ajutor celor ce vor sa isi deschida server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru suport tehnic, exista deja aceasta categorie https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/230-asistență-technică/

Oricum, iti poate ridica sv pe spatele altora si il duce in alta comunitate apoi.. plus ca..de ce sa iti bati capul pentru o categorie noua, cand e mai simplu si usor sa va intalniti pe teamspeak sa vorbiti toate detaliile...

:RESPINS:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate